Хибний виклик: інформація про вибухівку в одному із закладів Бердичева не підтвердилась

Хибний виклик: інформація про вибухівку в одному із закладів Бердичева не підтвердилась

Як повідомило ГУ НП в Житомирській області, у м. Бердичеві працівники вибухотехнічної служби ГУНП провели огляд приміщення та навколишньої території, де, за інформацією аноніма, було закладено вибухівку. Жодних предметів або речовин, які могли б становити загрозу людям, не виявлено.

 

Близько 11.40 год. 13 вересня до поліції надійшло анонімне повідомлення про вибухівку у приміщенні закладу, де функціонує державна лотерея, у м. Бердичеві.

Одразу ж після отримання тривожного повідомлення за вказаною адресою виїхали слідчо-оперативна група Бердичівського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.

Поліцейські огородили по периметру потенційно небезпечну територію, доступ до якої було тимчасово обмежено. Інспектори дорожньо-патрульної служби забезпечували безпеку руху транспорту.

Працівники вибухотехнічної служби ГУНП, застосовуючи спеціальні технічні засоби, ретельно оглянули приміщення та навколишню територію.

Інформація про подію належним чином зареєстрована. Тривають заходи зі встановлення особи автора тривожного повідомлення.

"Жартівнику" згідно чинного законодавства загрожує покарання у вигляді ув’язнення від 2 до 6 років.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Студенти Житомирського інституту завершили курс підготовки до національного спротиву 16:29 Юна спортсменка з Житомирщини здобула медалі міжнародного рівня та представлятиме Україну на чемпіонаті світу 16:26 Лише через вісім місяців на щиті повернувся до Житомира Герой — Олексій Єрмаков 16:00 Понад 259 тисяч переможних очок: Житомир — лідер серед регіонів України з веслування на човнах «Дракон»! Від читача 18:39 Перевіряйте джерела: користуйтеся лише офіційними сайтами 15:21 21 березня у житомирських школярів розпочнуться весняні канікули 15:00 Вибухотехніки поліції Житомирщини застерігають: російські дрони розкидають протитанкові міни 14:40 За позовом прокуратури земельну ділянку водного фонду площею понад 100 га повернуто у державну власність 14:21 У ніч на 29 березня Україна перейде на літній час 14:00 Затверджено оновлений перелік лікарських засобів та медвиробів, які підлягають реімбурсації за програмою «Доступні ліки» 12:40 Рятувальники Житомирщини продовжують приборкувати пожежі в екосистемах photo_camera 12:19 Як захистити себе і дітей від туберкульозу: для жителів Житомирщини підготували просвітницькі відеоексплейнери play_circle_filled 12:00 Житомирян запрошують на майстерклас із розпису писанок! 11:40 Кур’єра, який перевозив психотропи, засуджено до 9 років ув’язнення із конфіскацією майна 11:00 14-річна Міла, на яку напали у центрі Житомира, отримує погрози 10:41 У селі Кодня на пожежі травмувався чоловік 10:39 Вбивство через ревнощі: на Бердичівщині чоловік до смерті забив дружину топорищем 10:21 Весняне прибирання триває: роботи на проспекті Миру та в Шодуарівському парку photo_camera 10:00 20 березня — весняне рівнодення! 09:41 Сили ППО збили 133 з 156 ворожих дронів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up