Голова однієї із селищних рад Бердичівського району за службову недбалість має сплатити до бюджету 300 тисяч гривень

Голова однієї із селищних рад Бердичівського району за службову недбалість має сплатити до бюджету 300 тисяч гривень

Прокурори Бердичівської окружної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи селищної ради за  фактом неналежного виконання службових обов'язків через несумлінне ставлення до них (службова недбалість), що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Як повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури, голова однієї із селищних рад Бердичівського району підписала офіційні документи нібито про постачання приватним товариством товару в обумовлений термін – до 31.12.2021.

На підставі завірених документів з бюджету постачальнику було перераховано майже 300 тис. грн. 

Однак зазначений у договорі товар, призначений для дитячих майданчиків - каруселі, гойдалки, гірки, гімнастичний комплекс, трійний турнік –  взагалі не були поставлені. 

Наразі заявлено позов про стягнення з обвинуваченої заподіяних збитків у повному обсязі. Також накладено арешт на майно – земельну ділянку площею 1,8 га вартістю 380 тис. грн.  

Крім цього, до суду надіслано обвинувальний акт і стосовно начальника  фінансово-господарського відділу - головного бухгалтера цієї селищної ради, яка також завірила недостовірні документи нібито про придбання та встановлення дитячих майданчиків у семи населених пунктах.

Цій посадовиці інкримінують підроблення офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України). 

Досудове розслідування, за процесуального керівництва Бердичівської окружної прокуратури, проводив Бердичівський райвідділ поліції.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up