До 200 годин громадських робіт засуджено коростишівця, який погрожував колишній дружині фізичною розправою та ображав нецензурною лайкою

До 200 годин громадських робіт засуджено коростишівця, який погрожував колишній дружині фізичною розправою та ображав нецензурною лайкою

За процесуального керівництва прокурорів Коростишівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у домашньому насильстві (ст. 126-1 КК України).

Чоловіка засуджено до 200 годин громадських робіт, -  повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Прокурори у суді довели, що 34-річний житель міста Коростишева систематично вчиняв фізичне і психологічне насильство стосовно своєї колишньої дружини. 

Офіційно подружжя розлучене понад два з половиною роки. Однак обвинувачений часто, здебільшого увечері, приходив до будинку, де проживала потерпіла з трьома малолітніми дітьми та вчиняв сварки. Його вже неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за аналогічні дії.

Відео дня

Зазвичай будучи у стані алкогольного сп’яніння, він ображав 32-річну жінку нецензурними словами, лаявся, застосовував фізичну силу, штовхав та погрожував їй розправою.

Жінка зазнавала фізичних та психологічних страждань, постійних негативних переживань, побоювалася за життя і безпеку дітей.

На суді чоловік визнав свою вину і розкаявся у скоєному.

Наразі вирок суду не набув чинності.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up