Детектив на мільйон: з маршрутки на Київ викрали пакунок з 1,4 млн грн

Детектив на мільйон: з маршрутки на Київ викрали пакунок з 1,4 млн грн
Фото з мережі Інтернет

Ця подія, достойна стати сценарієм фільму, сталась уранці 5 квітня на автодорозі Київ – Чоп поблизу с. Улашанівки.

Подробиці - від відділу комунікації поліції Житомирської області.

З пасажирського мікроавтобуса, що здійснював рейс з Рівного на Київ, чоловік відкрито викрав пакунок, як виявилось, із значною сумою грошей і автівкою поїхав з місця події. Завдяки уважним пасажирам і небайдужим місцевим жителям втікача оперативно наздогнали патрульні. Нині він під вартою.

Близько 11 години до поліції надійшло повідомлення про те, що з рейсового автобуса, керманич якого зупинився на маршруті на перепочинок, невідомий чоловік через водійські дверцята зухвало забрав пакунок із чиєюсь передачею. Не зважаючи на вигуки пасажирів, незнайомець поїхав з місця події автівкою.

На щастя, люди запам’ятали марку і номер автомобіля, яким пересувався підозрюваний чоловік. А випадкові очевидці події з-поміж місцевих жителів навіть взялися переслідувати його. Усі дані оперативно були передані нарядам Управління патрульної поліції в області, які обслуговують ділянку автодороги Київ – Чоп. Уже за короткий проміжок часу патрульні зупинили втікача на польовій дорозі, кудою він намагався зрізати шлях.

За кермом зупиненого «Peugeot Expert» знаходився 35-річний житель Рівненщини. Виявилось, пакунок чоловік навіть встиг прикопати у землю біля лісосмуги, у чому згодом сам зізнався. Усі обставини зафіксували працівники слідчо-оперативної групи відділення поліції №4 (Хорошів) Житомирського райуправління поліції.

У вилученому згортку знаходились гроші у сумі близько 1 мільйон 400 тисяч гривень. Власника поліцейські встановили та з’ясували, що ця передача прямувала до столиці, де пакунок мали забрати за домовленістю.

– Попередньо відомо, що затриманий раніше працював на цьому рейсовому маршруті і приблизно міг знати, коли з водієм відправляються цінні передачі. Того ранку ще у Рівному чоловік переконався, що потрібний йому пакунок вручили водієві маршрутки і прослідував за нею на власному авто. Скориставшись тимчасовою відсутністю водія, він на очах в інших пасажирів забрав його. Завдяки небайдужості людей вдалося швидко розкрити кримінальне діяння, - прокоментувала заступниця начальника Хорошівського відділення поліції Діана Ніколайчук.

Нині чоловік затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України.

Усі обставини встановлюються у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 186 (Грабіж) КК України. За чинним законодавством грабіж, вчинений в особливо великих розмірах, карається позбавленням волі на строк від 8 до 13 років з конфіскацією майна.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Елена Денисова
    Грош1 треба в банку хранить 😁
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Мін’юст: Що варто знати про визнання людини недієздатною 17:27 Щосуботи YOGA просто неба у Шодуарівському парку 17:01 Команда Ліцею №16 міста Житомира — у трійці найкращих юних легкоатлетичних команд України! 16:41 Встигніть долучитися до Естонсько-Українського бізнес-форуму Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:21 У Житомирі готують запуск AgriTech Innovation Lab на базі міської теплиці 16:00 Відновили будівництво Північного обходу Житомира 15:39 Унікальну 3D-модель старовинного храму створили на Житомирщині: цифрова копія допоможе у реставрації святині. ВІДЕО play_circle_filled 15:21 Мистецькі та спортивні заходи на Михайлівській у червні 14:40 Загинула дитина: слідчі завершили розслідування смертельної ДТП на Звягельщині за участю нетверезого водія 14:39 Судитимуть власника житомирської теплопостачальної компанії, який виправдовував збройну агресію рф проти України 14:20 Тріумф хору «Gloria» на XXIV Міжнародному конкурсі Стасіса Шимкуса 14:00 Житомирські веслувальниці – серед призерів чемпіонату України з марафону 12:41 Незаконна порубка на Житомирщині: збитки перевищили 2,5 млн грн photo_camera 12:20 Посилений епіднагляд за холерою в Україні: що варто знати 12:00 Ветерани зможуть отримати до 3 млн гривень на розвиток бізнесу у сфері шкільного харчування: стартував конкурс «ВАРТО: РЕЦЕПТ ТУРБОТИ» 11:40 У Малинській громаді тривають роботи з гуманітарного розмінування photo_camera 11:19 У Житомирі вручили грошові сертифікати спортсменам – переможцям та призерам міжнародних змагань та їхнім тренерам 11:00 За принципової позиції прокурорів за збут особливо небезпечної психотропної речовини жителя Бердичева засуджено до 6 років позбавлення волі 10:40 Житомир та французьке Бордо розпочинають співпрацю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up