Чотири жительки області повірили шахраям і втратили 80 тисяч гривень

Чотири жительки області повірили шахраям і втратили 80 тисяч гривень

Шахраї вигадують нові схеми: наприклад, пропонують заробляти на біржі цінних паперів, натомість крадуть гроші.

Нині у рамках розпочатих кримінальних проваджень поліцейські з’ясовують обставини та встановлюють осіб, причетних до правопорушень, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Минулої доби до відділу поліції № 1 Коростенського РУП в м. Овручі звернулися троє жительок місцевої громади із повідомленнями про ошуканства. 18-річна містянка розповіла, що наприкінці грудня під час телефонного спілкування з незнайомцем дізналася про можливість отримання цінного подарунку. Для цього їй необхідно було надати відомості про власний банківський рахунок. Втім, дівчина не отримала очікуваного презенту, натомість дізналася про оформлений на її ім’я кредит в сумі 13 тисяч гривень.

На ім’я 28-річного жителя м. Овруча також було оформлено кілька позик у кредитних спілках на загальну суму у 37 тисяч гривень. Попередньо, шахраї дістали доступ до номера мобільного зв’язку та особистих даних чоловіка.

А 66-річна жителька Овруцької громади повірила незнайомцю, який зателефонував та запропонував їй заробляти на біржі цінних паперів. За вказівками чоловіка вона встановила на свій телефон додаток, що дозволив віддалено керувати її ґаджетом. У результаті невідомий здійснив переказ з її банківського рахунку майже 10 тисяч гривень.

Жителька Звягельщини, намагаючись зібрати кошти на лікування брата, розмістила інформацію у соціальних мережах. Згодом отримала повідомлення від «банківського працівника» про надходження з-за кордону. Щоправда, виникли певні проблеми із переказом через нібито заблокований рахунок. Тож він запропонував їй «перенести» власні кошти на певний мобільний номер, які згодом мали «повернутися». У результаті такої операції жінка втратила 17 тисяч гривень. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up