"Чорний лісоруб" з Новоград-Волинського району "заробив" 5 років позбавлення волі з випробувальним строком

"Чорний лісоруб" з Новоград-Волинського району "заробив" 5 років позбавлення волі з випробувальним строком

Прокурори Новоград-Волинської окружної прокуратури підтримали обвинувачення стосовно місцевого жителя, який скоїв незаконну порубку дерев, що заподіяло істотної шкоди (ч. 4 ст. 246  КК України). Його визнано винним та засуджено до п’яти років позбавлення волі з випробувальним строком на 3 роки. Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури. 

Зазначається, що у суді прокурори довели, що житель одного з сіл Новоград-Волинського району у квітні цього року самовільно, без лісорубних квитків, зрізав у Ємільчинському лісництві значну кількість сосен. Там же, на місці, розпиляв їх на 80 колод, діаметром до 70 см кожна, та мав намір вивезти лісоматеріал для продажу, однак був викритий лісівниками.

"Експертами встановлено, що державним інтересам та довкіллю незаконними порубками заподіяно шкоди на понад 145 тис. грн.

Прокурором заявлено позов про стягнення з фігуранта справи зазначеної суми у повному обсязі. Цивільний позов обвинувачений визнав та ще під час судового розгляду сплатив частину коштів – 30 тис. грн.

Також, з метою забезпечення відшкодування завданої шкоди накладено арешт на належне йому майно - житловий будинок та земельні ділянки загальною площею понад 0,6 га.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводили слідчі відділення № 1 Новоград-Волинського райвідділу поліції", - йдеться у повідомленні. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up