Біля Станишівки чоловік викручував болти з недіючої залізничної колії, - зловмисника затримано

Біля Станишівки чоловік викручував болти з недіючої залізничної колії, - зловмисника затримано

Місцевого жителя підозрюють у причетності до крадіжок елементів кріплення із залізничних колій у Житомирському районі.

У рамках досудового розслідування триває встановлення всіх обставин, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Удень 14 листопада до поліції надійшло повідомлення від працівників залізниці про крадіжку, вчинену неподалік с. Станишівки. Заявник розповів, що колеги помітили чоловіка, ймовірно причетного до викрадення елементів кріплення із колії, і нині намагаються переслідувати його, адже той втік на автомобілі ВАЗ.

Про прикмети транспортного засобу було повідомлено нарядам патрульної поліції і згодом на одній з вулиць м. Житомира автомобіль зупинили. Під час огляду багажника працівники слідчо-оперативної групи Житомирського районного відділення поліції виявили болти та інші елементи кріплення, що використовуються на залізниці.

Відтак виявлене вилучили, а водія, 42-річного жителя смт Озерного, доставили до відділку поліції. Чоловік визнав свою провину.

Як нині встановлено, він не вперше вчиняє таку крадіжку. Знаючи, що колію кілька років не використовують, він сподівався, що його діяння ніхто не помітить. Втім, залізничники, виявивши демонтаж елементів, звернули особливу увагу на підозрілих осіб, що з’являються неподалік. Таким чином і викрили  правопорушника.

Нині триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ст. 185 (Крадіжка) КК України. У поліцейських є обґрунтовані підстави підозрювати чоловіка у причетності до кількох подібних крадіжок.

Законодавством таємне викрадення чужого майна карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Системна протидія домашньому насильству: результати роботи Коростишівської окружної прокуратури у 2025 році 17:31 Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до неї входять і як виглядає маршрут пацієнта 16:40 Врожай Житомирщини 2025. Результати збору у регіоні 16:19 Після бійки на вулиці села Свидя Черняхівської громади один чоловік опинився в лікарні, інший — під підозрою Від читача 12:04 Чатові Онлайн — платформа, яка допомагає боротися з фейками, кібербулінгом і шкідливим контентом у соцмережах. 16:00 На Всеукраїнські студентські ліги зареєструвались перші 100 команд 15:40 На фасаді будівлі ліцею «Ор Авнер» встановили меморіальну дошку Захиснику України Максиму Булигіну photo_camera 15:19 37-річний житель Ємільчинської громади до смерті побив власну хвору матір 15:00 Хліб, овочі, крупи, пальне: на що вже незабаром зростуть ціни в Україні 14:39 У Звягелі відбувся II етап «Пліч-о-пліч» — свято спорту, дружби та патріотизму 14:19 Сіль чи цукор: що шкодить нашому здоров'ю більше? 14:00 Морози нарешті відступлять: синоптики обіцяють потепління аж до "плюсів" 12:49 Подайте онлайн-заявку – і отримайте повну компенсацію за автоцивілку 12:21 “Вони вистояли! Не витримав бетон!” У Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту photo_camera 12:00 «Сталь, що єднає» — Першість зі спортивного метання ножа та сокири у Звягелі 11:40 У Бердичеві судитимуть підприємця, який привласнив понад 711 тис. грн під час ремонту котелень у навчальних закладах 11:20 Ошукав знайомих на майже 2 млн грн – прокурори повідомили про підозру 20-річному житомирянину 11:00 Швейцарський Люцерн передасть Житомиру 13 тролейбусів-гармошок 10:40 У Житомирі повертають графіки руху громадського транспорту 10:30 На Житомирщині 20 січня 2026 введені аварійні відключення електроенергії — графіки не діють
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up