БЕБ і СБУ провели масові обшуки в облгазах - у Житомиргаз в тому числі

БЕБ і СБУ провели масові обшуки в облгазах - у Житомиргаз в тому числі

Служба безпеки спільно з БЕБ ліквідувала масштабну схему привласнення промислових обсягів блакитного палива із газотранспортної системи НАК «Нафтогаз України».

Співробітники Бюро економічної безпеки та Служби безпеки України вранці 17 березня провели масові обшуки на території та в приміщеннях 14 газорозподільних підприємств групи "Регіональна газова компанія" олігарха Дмитра Фірташа в межах кримінального провадження щодо заволодіння державними коштами.

До організації оборудки причетний топменеджмент 16 регіональних газових підприємствах у Київській, Харківській, Дніпропетровській, Львівській, Вінницькій, Житомирській, Волинській, Закарпатській, Сумській, Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській та Івано-Франківській областях, які пов’язані з одним із українських олігархів.

У компанії звинувачення називають "надуманим", а також кажуть, що озброєні силовики "здійснювали психологічний тиск" на працівників деяких підприємств групи – співробітники нібито виводилися з робочих місць і утримувалися в коридорі "під наглядом автоматників". Також там заявили про вилучення телефонів і огляд особистих речей.

"РГК вважає проведення обшуків, що супроводжувалися кричущими порушеннями прав людини, здійсненням тиску на співробітників підприємств критичної інфраструктури. На нашу думку, кримінальна справа, що стала приводом для обшуків, порушена лише з метою тиску на підприємства, які НАК «Нафтогаз України» в особі ДАТ «Чорноморнафтогаз» намагається захопити в рейдерський спосіб", – йдеться в заяві РГК.  

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up