6800 гривень штрафу заплатить працівник одного з місцевих маркетів за продаж алкогольних напоїв неповнолітнім

6800 гривень штрафу заплатить працівник  одного з місцевих маркетів за продаж алкогольних напоїв неповнолітнім

Про випадок порушення правил торгівлі алкоголем повідомили в ГУНП області.

"Ювенальні інспектори Житомирське районне управління поліції 1 встановили, що наприкінці квітня через відсутність належного контролю підліток на касі самообслуговування двічі безперешкодно купував міцні алкогольні та слабоалкогольні напої. Камери відеонагляду у приміщенні зафіксували, що працівник перевірив документи хлопця лише один раз, однак, зробив це формально, не звернувши уваги на його вік.

Відтак, згідно з рішенням адміністративної комісії, нині чоловік має сплатити 6800 гривень штрафу", — йдеться у повідомленні.

Днями рішенням адміністративної комісії Житомирської міської ради 44-річного працівника одного з місцевих маркетів було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Від початку року на території Богунського району обласного центру правоохоронці зафіксували п’ять випадків продажу цигарок та алкогольних напоїв дітям, – розповідає начальник сектору ювенальної превенції Житомирського райуправління поліції №1 Ігор Ласкевич. – Для недопущення таких порушень поліцейські постійно проводять бесіди з продавцями та власниками магазинів та роз’яснюють відповідальність за ігнорування вимог чинного законодавства.

Правоохоронці наголошують, що продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння особі, яка не досягла 18-річного віку, тягне за собою накладення штрафу від 6800 до 13600 гривень.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up