6 років ув’язнення: на Житомирщині засуджено водія за ДТП із тяжкими наслідками та залишення потерпілого в небезпеці

6 років ув’язнення: на Житомирщині засуджено водія за ДТП із тяжкими наслідками та залишення потерпілого в небезпеці

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Житомирської обласної прокуратури засуджено водія, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду з потерпілим та залишив його в небезпеці (ч. 3 ст. 135, ч. 2 ст. 286-1 КК України). 

Встановлено, що 44-річний водій у серпні 2023 року, керуючи автомобілем Volkswagen Passat CC поблизу с. Мамрин Харитонівської громади Житомирського району, перевищив допустиму швидкість та здійснив наїзд на 16-річного пішохода. Після цього він залишив місце дорожньо-транспортної пригоди, а потерпілого – в небезпеці. Унаслідок ДТП юнак отримав множинні травми, а лікарі були змушені ампутувати йому ногу.

У судовому засіданні чоловік вину за вчинення ДТП не визнав.

Коростишівський районний суд Житомирської області визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки. Також суд зобов’язав його відшкодувати потерпілому моральну шкоду в розмірі 8 млн грн.

Вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк на його апеляційне оскарження.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up