31-річного жителя Хорошівського району знайшли зв’язаним у лісі

31-річного жителя Хорошівського району знайшли зв’язаним у лісі

Подія сталась уночі 22 березня у Хорошівському районі. 31-річного жителя одного із сіл рідні знайшли зв’язаним у лісі.

Усі обставини нині з’ясовуються у рамках розпочатого кримінального провадження,- інформує відділ комунікації поліції Житомирської області .

Близько 4 години ранку 22 березня до Хорошівського відділення поліції звернувся місцевий житель із заявою про вчинення злочину відносно його брата. За словами заявника, після повідомлення про те, що брат не повернувся додому, він взявся його шукати і виявив зв’язаним і з тілесними ушкодженнями у лісі поблизу с.Курганців, де проживає потерпілий.

Попередньо поліцейські встановили, що 31-річний чоловік упродовж дня знаходився в компанії чотирьох місцевих жителів, з якими пересувався власним автомобілем ВАЗ 2101 та вживали алкоголь. У якийсь момент між потерпілим та його знайомцями виник конфлікт, унаслідок якого чоловіку завдали тілесних ушкоджень, а згодом вивезли у ліс та залишили там зв’язаного мотузками. Транспортний засіб правоохоронці виявили за адресою останнього місця зупинки його власника з компанією.    

Попередня правова кваліфікація події – ч.2 ст.146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України. Усі особи учасників встановлені. З ними проводяться необхідні для об’єктивного з’ясування обставин слідчі дії. 

Про молодиків відомо, що вони уже потрапляли у поле зору правоохоронців. Один із них раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Також наразі триває судовий розгляд за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом у райцентрі у березні минулого року, в якому вказані особи є обвинуваченими. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:00 Центр підготовки громадян до національного спротиву підбив підсумки роботи 11:42 Загинули шість лебедят на Житомирщині photo_camera 11:20 Менеджмент знову №1: які ще спеціальності обирали вступники до університетів 2026 11:00 Двоє чоловіків потонули на Житомирщині протягом минулої доби: одного з них досі шукають водолази photo_camera Від читача 17:45 Фішингові посилання 10:39 Смертельний конфлікт у Баранівській громаді: поліцейські затримали підозрюваного в убивстві 10:20 Встигніть зареєструватися на 9-й Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» у Житомирській області 10:00 Містян запрошують на воркшоп для визначення точок зростання економіки Житомира 09:40 У ніч на 4 серпня росія атакувала Україну балістичною ракетою Іскандер-М та 136 ударними БпЛА 09:22 Оперативна інформація станом на 08:00 04.08.2026 щодо російського вторгнення 09:00 4 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети, традиції і погода у Житомирі 17:41 У Житомирі розпочали роботу над розробкою нової Програми підтримки підприємництва 17:00 На Житомирщині схвалили проєкт Обласного середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій на 2027–2029 роки 16:35 Житомир провів в останню путь загиблого Захисника - Нікіту Горячева 16:20 Спека до +38°! У Житомирі збережеться надзвичайно висока температура повітря 16:00 Внаслідок ДТП на Звягельщині 52-річний мотоцикліст опинився в реанімації 15:40 Чотири заклади освіти Житомирщини отримають понад 46 млн грн на модернізацію навчальних майстерень 15:19 Безкоштовне зуболікування та зубопротезування для ветеранів і ветеранок 15:00 На Житомирщині відбулася Всеукраїнська теренова гра «Поліська Січ» імені генерал-хорунжого УПА Івана Трейка 14:41 У Бердичеві лікар-кардіолог організував нову схему ухилення від призову
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up