Між старими дубами під Житомиром співатимуть бардівські пісні

Між старими дубами під Житомиром співатимуть бардівські пісні
В Денишах з 26 по 28 липня проходитиме фестиваль «МІ-СІ-СОЛЬ».

Вибране місце для проведення фестивалю не випадково Дениші -. Це перлина Поліського краю, це " маленька Швейцарія " з чудовою річкою Тетерів, яка тече в двадцяти метрах від сцени, це 500-річні велетенські дуби, які створюють величний спокій і гармонію в душі, це вечірній передзвін Тригірського монастиря, це казкова липнева ніч з віддаленим шумом водоспаду, це скелі, які приваблюють альпіністів з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя.

До цього всього треба додати срібні звуки гітари, щирість і доброзичливість господарів фестивалю, знаменитий куліш, яким пригощають учасників і гостей - це все складові справжнього бардівського свята, коли кожен відчуває себе як вдома, серед близьких людей.

Матеріальний фонд зустрічі буде формуватися із внесків кожного присутнього дорослого в розмірі 50 грн.

Зібрана сума буде витрачений на енергозабезпечення, транспортні витрати організаторів, озвучку, загальний традиційний котел з пловом або борщем, вивіз сміття, призи дітям і дорослим.

План фестивалю:

26.07.13 Вечір: Гітара "по колу". Класика авторської пісні.
27.07.13 День: Репетиції, купання, братання ... Паралельно - прослуховування у майстрів, творчі поради, консультації (за бажанням), формування вечірньої програми.

Вечір: Концерт пасажирів поїзда «СХІД-ЦЕНТР-ЗАХІД» Машиністи поїзда: Щирін В, Чернявський М.. Бригадир поїзди: Білінсон Г. Провідниці: Вечірко Т, Воронова Т, Науменко А. .. Ревізори на перегонах: Бізон А, Шахрай И.. і представники свідомої громадськості від глядачів.
У дії можуть брати участь і публіка з перону.
У розкладі поїзда - прибуття на кінцеву зупинку «під ранок».
28.07.13: Концерт дітей і «дорослих дітей» для дітей. Обмін адресами, піснями, обіймами, поцілунками.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:00 Загинув Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України 09:41 Збройні Сили України збили 122 повітряні цілі 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 10.03.2026 щодо російського вторгнення 09:00 10 березня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі Від читача 16:35 Платіжна безпека: основні поради 17:54 Проєкт: Додаткова оплачувана відпустка для батьків 17:00 У Бердичеві засудили шахраїв, які виманювали гроші, видаючи себе за родичів потерпілих 16:43 Призначено стипендії Президента України для спортсменів Житомирщини та їх тренерів 16:20 До 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в краєзнавчому музеї діє експрес-виставка "Єднаємо Україну Тарасовим Словом" 16:00 На вулиці Шевченка нетверезий керманич вчинив ДТП за участю 5 автомобілів 15:40 У Житомирі прибирають узбіччя після зими photo_camera 15:24 На Житомирщині передали «залізного помічника» для штурмовиків Національної поліції 15:00 Фахівець із супроводу ветеранів і ветеранок: пояснюємо, як знайти та звернутися по допомогу 14:38 В Україні пануватиме розкішне весняне тепло — до +15° і навіть +18° 14:17 Ощадбанк повідомляє про тимчасову зупинку електронних сервісів 14:01 Пальне дорожчає: як це вплине на ціни на продукти та послуги на Житомирщині 12:40 У житомирському Гідропарку знайшли вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни 12:19 СБУ викрила схему із масового виробництва та продажу підроблених посвідчень правоохоронців 12:00 У Житомирі в приватному будинку вибухнула граната: загинула жінка, чоловіка травмовано 11:41 Захворюваність на ГРВІ та COVID-19 у Житомирській області пішла на спад
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up