Зима закінчилась, борги залишились: житомиряни заборгували за опалення понад 358 млн грн

Зима закінчилась, борги залишились: житомиряни заборгували за опалення понад 358 млн грн

Такі цифри наводить КП "Житомиртеплокомуненерго".

Загальний борг населення перед ЖТКЕ наразі становить понад 358 млн грн. Тож підприємство продовжує претензійно-позовну роботу з боржниками. За минулий рік подано до суду 590 позовів про стягнення боргів і 36 в січні цього року. Загальна сума позовних вимог становить понад 24 млн грн. З тими позовами, що були подані у попередні роки, суди міста за минулий та початок цього року розглянули та винесли рішення по 1400 справах. 98% рішень ухвалені на користь ЖТКЕ. Документи по них вже були передані виконавцям.

Йдеться про боржників, які накопичили боргів на десятки тисяч гривень. Частина з них виїхала за кордон та заробляє гроші здаючи квартири, при цьому не розраховуючись за послуги теплопостачання.

Оплата за опалення займає досить велику частину в комунальних платежах, тож ми пішли на зустріч споживачам, які хочуть зробити реструктуризацію боргів. По кожній такій заяві рішення приймається індивідуально, термін договору реструктуризації складає до 3 років.

Відео дня

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (6)
 • Алена Цымбалюк

  На плитку більше списали
 • Андрей Квашук

  Ви про кризу скажіть 5-6 менеджерам

  Tetyana Omelyanchuk reply Андрей Квашук

  Андрій Квашук ,ефективним,як казав найвеличніший
 • Сергей Полубинский

  Пусть ещё поднимут тарифы... Долг вырастет в десятикратном размере... За что платить пенсионерам??? За 2200 пенсии с коммуналкой в 2700... За что тогда жить??? Ублюдки не понимают... Что они устраивают уже с 2015 года тарифный геноцид!!! Твари!!!

  Наталья Покровская reply Сергей Полубинский

  Sergey Polubinskiy які 2700? У мами квартира 63 м.кв тільки за опалення прийшло за січень 3200!!
 • Petr Verbovsky

  А що , кошти в казну , чо в обшори ?!!

keyboard_arrow_up