Житомиряни заборгували водоканалу понад 86 мільйонів гривень

Житомиряни заборгували водоканалу понад 86 мільйонів гривень

Про це повідомили в КП "Житомирводоканал" і заявили, що судитимуться з боржниками.

Працівники водоканалу щодня забезпечують подачу води до осель, виконують роботи на майже 800 кілометрах мереж, чистять каналізацію і ліквідовують аварії.

Натомість 86,3 мільйонів заборгованості перед підприємством критичної інфраструктури не дають підприємству працювати на повну силу.

"За 86,3 мільйонів гривень водоканал міг би перекласти десятки кілометрів підвідних мереж до тих будинків, які поки ще продовжують живитися від старих, поїдених корозією, мереж; міг би відремонтувати насосні станції, що дозволило б зменшити виникнення аварійних ситуацій. Це ті прикрощі, від яких страждають усі, зокрема й найбільш добросовісні споживачі!

Відео дня

Усвідомлюючи те, що більшість боржників і крадіїв води з числа платоспроможного населення, ми прийняли рішення діяти ще більш рішуче і в подальшому застосовуватимемо ще більш наполегливі комунікаційні методи боротьби зі злісними неплатниками за послугу водопостачання і водовідведення та стягуватимемо борги у судовому порядку", - йдеться у повідомленні водоканалу.

На зображенні може бути: текст

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Юрий Кр

    Это бездельники из бухгалтерии водоканала так работают. Шарага натуральная.

keyboard_arrow_up