Житомиряни розповідають, що суми в платіжках за тепло – різні та необґрунтовані

Житомиряни розповідають, що суми в платіжках за тепло – різні та необґрунтовані

Нещодавно на Фейсбук сторінці КП «Житомиртеплокомуненерго» з’явилася інформація про те, що з 1 січня 2020 року тарифи на теплопостачання зменшаться.

Відповідно до цього, мешканці будинків, які обладнані лічильниками, платитимуть 1558,92 грн/Гкал (з ПДВ). Для будинків без лічильників тариф становитиме 37 грн за 1 кв.м протягом опалювального періоду (з ПДВ). Проте неодноразово житомиряни зустрічали розбіжності у платіжках за центральне опалення, а також отримували необґрунтовані суми «нараховано» та «перерахунки». 

Депутат Житомирської міської ради Ігор Скоропад попросив на Фейсбуці містян надіслати у приватні повідомлення свої квитанції. Станом на 17:18, 15 січня, публікацію видалено, оскільки за словами депутата, йому вже надіслали необхідну кількість квитанцій і у цьому більше немає необхідності.

«Це не спеціальний збір квитанцій, мені на завтра потрібно було декілька квитанцій, щоб я розмовляв з «Теплокомуненерго» стосовно зміни тарифів та перерахунків. Мені потрібно було приблизно 4-5 квитанцій для порівняння.

Люди отримали платіжки, там написано: «нараховано», «перераховано» та «до сплати». Якщо просто займатися математикою, там не завжди збігаються цифри в квитанції. Тому завтра я про це запитаю представників «Теплокомуненерго», будемо розбиратися, чому так, чому, умовно, нараховано 1500 гривень, перерахунок – 500 гривень, чому так? На підставі чого? Про це будемо говорити завтра (16 січня – авт.)», - пояснив Ігор Скоропад.

Пізніше депутат написав на своїй сторінці у Фейсбук наступне:

«Дякую всім, хто відгукнувся щодо квитанцій за ЦО (центральне опалення – авт.). Обов’язково проінформую по результатам розгляду на профільній комісії».

Редакція «20 хвилин» зацікавилася даним питанням, тому у разі, якщо ви стикалися з подібними ситуаціями, надсилайте нам на поштову скриню або на сторінку Фейсбук свої платіжки.

 

Коментарі (1)
  • Вікторія

    У мене, наприклад, нарахували 1578,21грн, а перерахунок склав всього 306,76грн., Але аж ніяк не 500грн
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up