Житомиряни отримуватимуть пільги в повному обсязі, в готівковій чи безготівковій формі

Житомиряни отримуватимуть пільги в повному обсязі, в готівковій чи безготівковій формі

У п`ятницю, 8 листопада,  департамент соціальної політики міськради разом із представниками «Ощадбанку» ще раз нагадали містянам процедуру монетизації пільгових виплат. 

Про це повідомила директор департаменту соціальної політики міськради Вікторія Краснопір.

«Сьогодні ми зібралися тут для того, щоб проінформувати  людей про процедуру виплати пільг за використання житлово-комунальних послуг тими особами, які мають на це право», - розпочала промову пані Краснопір. 

У ході виступу стало відомо про те, що з цього року держава запровадила нову систему грошових виплат. Але скористатися цією програмою могли лише ті житомиряни, котрі написали заяви у відповідні органи до 15 жовтня включно.

«Держава почала працювати за новою програмою. І згідно законодавства, відтепер маємо два види сплати коштів:  грошова готівкова і безготівкова система. Для того, щоб людина змогла отримувати виплати у новій, готівковій формі, потрібно було з 1 по 15 жовтня написати заяву до Управління праці та соціального захисту населення . 

За словами пані Вікторії, близько 136 містян все ж таки виявили бажання отримувати «живі» гроші, а інші 19-20 тис. залишилися на виплаті за безготівковою системою отримання коштів.

Насамкінець представники «Ощадбанку» разом із директоркою департаменту  пообіцяли зберегти виплати за кожним житомирянином, які дійсно цього потребують, і заявили, що жодних виплатних скорочень не буде: «Ми хочемо сказати, що держава пільги не скасувала. Всі ті, хто отримував пільги, будуть їх отримувати. І якщо люди надали вірний номер свого контактного телефону, то кожному пільговику в смс-формі буде відбуватися розсилка особистих повідомлень з інформацією про те,  яку суму їм виплатить «Ощадбанк». Усі пільги є, і вони збережені».  

Зазначимо, що ті громадяни, які не встигли до 15 жовтня оформити власні заяви про проведення монетизації соціальних виплат у готівковій формі, не зможуть задовольнити свої потреби у тій формі, яку вони бажали з самого початку. Доведеться отримувати перерахунок безготівково.

Ірина Хоцька

Коментарі (2)
  • Валерий Мошковский

    "...ті громадяни, які не встигли до 15 жовтня оформити власні заяви про проведення монетизації соціальних виплат у готівковій формі, не зможуть задовольнити свої потреби у тій формі, яку вони бажали з самого початку."  -  "как-то по-дибильному" статєйка написана. Що означає "не зможуть задовольнити свої потреби у тій формі, яку вони бажали"? Що, ніколи? Та й з формою щось не те...
  • тетяна

    Кому як зручно.
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up