Житомиряни і жителі Житомирського району сплатили 36,6 млн. грн. військового збору

Житомиряни і жителі Житомирського району сплатили 36,6 млн. грн. військового збору

Про це повідомила Житомирська ОДПІ.

Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.

Платники Житомирської ОДПІ з початку 2018 року сплатили 36,6 млн грн військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 8,1 млн грн, або 28 відсотків.

Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Звертаємося  до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином  не сплачують і  військовий збір, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up