Житомирська ОТГ отримає майже 8 млн грн. субвенції на соцекономрозвиток

Житомирська ОТГ отримає майже 8 млн грн. субвенції на соцекономрозвиток

Уряд затвердив розподіл 1,68 млрд гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Бюджети Житомирщини отримають 5,8 млн. грн. Про це інформує Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ.

Передбачено спрямування коштів субвенції на реалізацію близько 1200 проєктів, зокрема на проведення капітального ремонту та реконструкцію об’єктів соціально-економічної інфраструктури (лікарень, шкіл, спортивних об'єктів, доріг), здійснення ремонту вуличного освітлення, проведення реконструкції водопровідних мереж, придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я. Із загального обсягу субвенції залишається нерозподіленими 17,97 млн гривень.

До бюджету Житомирської міської ОТГ буде спрямовано майже 8 млн грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, з них: 2,2 млн грн – на придбання апарату ШВЛ для КП «Лікарня №1», 2,8 млн. грн. – на придбання спецавтомобіля та понад 2,9 грн. – на реконструкцію спортмайданчиків на території ліцею №25.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:00 У середу холодний атмосферний фронт принесе в Україну більше дощів, - синоптик 15:38 У Житомирі попрощалися із героїчно загиблим Захисником Дмитром Суховцем 15:20 У Житомирі працюють над інтегрованим відновленням центральної частини міста в межах проєкту JGURA 15:00 У Житомирі грабіжник, погрожуючи пістолетом, зірвав з жінки золотий ланцюжок Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 14:41 Найбільшу лікарню Житомирщини перевірить НСЗУ: що шукатимуть ревізори та чому це важливо для пацієнтів 14:21 На Житомирщині упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували дві пожежі сухої рослинності 14:00 Діти пільгових категорій можуть безоплатно оздоровитися та відпочити коштом держави. Інфографіка 12:38 На Житомирщині СБУ затримала керівника підрозділу РТЦК на хабарях за зняття військовозобов’язаних з розшуку та уникнення призову photo_camera 12:21 ДТП в Овручі: зіткнувся з металевою огорожею, постраждали двоє пасажирів 12:00 На Бердичівщині вшанували пам’ять українських і польських воїнів, полеглих у боротьбі з більшовицькими окупантами 11:42 У Житомирі впроваджують рекомендації Громадської асамблеї щодо транспортної інфраструктури 11:20 Податковий супровід ветеранів: ДПС долучилася до Superhumans Reunion 2026 11:00 МОН: Система пріоритетності для бакалаврату та магістратури 10:39 Повідомляла про фейкові мінування будівель: жительку Житомира засуджено до 5 років увʼязнення 10:17 7 липня у Житомирі очікується гроза: будьте обережні! 10:00 На Бердичівщині ще одна жертва води - у ставку втопився 58-річний чоловік 09:41 Вночі сили ППО збили 108 ворожих безпілотників 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 07.07.2026 щодо російського вторгнення 09:00 7 липня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up