"Заслуженим донорам" платитимуть по 500 грн щомісяця

"Заслуженим донорам" платитимуть по 500 грн щомісяця

Під час чергового засідання виконавчого комітету Житомирської міськради, яке відбулося  13 січня, було погоджено виділення щомісячної фінансової підтримки для житомирян, які носять звання «Заслужений донор України».

Як зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір, на сьогоднішній день це почесне звання носять двоє житомирян, а щомісячна фінансова підтримка з міського бюджету для них становить 500 грн.

«Житомирською міською радою вже багато років поспіль надається фінансова підтримка громадянам, які мають почесне звання "Заслужений донор України". Таких громадян у нас двоє і ми виплачуємо з міського бюджету їм щомісячну підтримку в розмірі 500 грн», - зазначила Вікторія Краснопір. 

Дане рішення члени виконавчого комітету підтримали одноголосно. 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:37 Оперативна інформація станом на 08:00 15.01.2026 щодо російського вторгнення 09:18 Ворог вночі знову атакував Житомирщину 09:00 15 січня: все про цей день, яке свято, прикмети, традиції і погода у Житомирі 17:55 Поліція охорони — поруч у потрібну хвилину: допомога на трасі Коростень–Житомир Від читача 18:29 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 17:27 КП «Житомирводоканал» працює у посиленому режимі, щоб забезпечити житомирян стабільним водопостачанням та водовідведенням 17:00 Житомирщина: студенти університетів області долучаються до Всеукраїнських ліг «Пліч-о-пліч» 16:39 До уваги водіїв: у міськраді нагадують, що стоянка в недозволеному місці — ризик для безпеки руху photo_camera 16:29 Хотів отримати "зимову підтримку", натомість втратив 25 тис. грн — поліція застерігає від шахрайської схеми 16:21 Казковий лютий у театрі ляльок: Житомирський театр запрошує родини на яскраві вистави 16:00 Комплексний розвиток інфраструктури, енергетики та житлово-комунальної сфери у Житомирській області 15:41 Намагався підкупити поліцію, щоб уникнути перевірки на стан сп’яніння – бердичівлянину повідомлено про підозру 15:20 Чемпіонат Житомирської області з шахів серед юнаків та дівчат. Підсумки змагань 15:00 Поліцейські встановлюють обставини ДТП поблизу Звягеля 14:37 Стан енергосистеми країни на 14 січня — НЕК "Укренерго" 14:20 У Житомирі оголосили прийом заявок для участі в конкурсі на проведення капітального ремонту ліфтів у багатоквартирних будинках 14:00 Громадськість б'є на сполох: у центрі Житомира знову намагаються зняти висотні обмеження біля пам’яток 12:41 Радон — невидимий ризик у наших домівках 12:20 У Житомирському районі в селі В’юнки екоінспектори виявили два порушення правил рибальства 12:00 Житло для ветерана: Житомирщина реалізує державну програму підтримки захисників і їхніх сімей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up