"Забудькуватий" батько, який не платив аліменти 10 років, розкошелився відразу на 287 тис. гривень

"Забудькуватий" батько, який не платив аліменти 10 років, розкошелився відразу на 287 тис. гривень

Непоодинокі випадки, коли офіційне розірвання шлюбних стосунків вносить істотні корективи у можливість неповнолітнього отримувати повноцінне піклування з боку того з батьків, хто не проживає разом із дитиною.

Не вельми переймався долею своїх сина та доньки житомирянин, понад 10 років «колекціонуючи» кошти з аліментів, які суд зобов’язав щомісяця сплачувати своїм дітям. Відтак заборгованість зросла  майже до 180 тис. гривень.

Пробудити почуття турботи про дітей горе-батьку, який потрапив до Єдиного реєстру боржників як злісний неплатник аліментів, допомогли державні виконавці Корольовського відділу державної виконавчої служби м. Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Застосовані до боржника заходи примусового впливу – тимчасові обмеження  у праві полювання, користування зброєю, керування транспортними засобами та виїзду за кордон, а на додачу – ще й фінансові санкції: штраф у розмірі 50% від суми заборгованості, змусили чоловіка повністю погасити заборгованість перед власними дітьми. Разом із  виконавчим збором та витратами виконавчого провадження це обійшлося йому у 287 тис. гривень.

Отож вкотре закони #ЧужихДітейНеБуває на практиці довели свою ефективність та не залишили без захисту дітей, які потребували допомоги та постійної батьківської уваги.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up