З початку року українські армійці отримали понад 185 млн грн військового збору від платників Житомира

З початку року українські армійці отримали понад 185 млн грн військового збору від платників Житомира

Житомирське управління ГУ ДПС в області нагадує платникам, що згідно з нормами Податкового кодексу, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. 

Щодо об’єктів оподаткування військовим збором, то перелік оподаткування визначений статтею 163 Податкового кодексу. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема, орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо. Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування. 

Довідково: За повідомленням Житомирського управління ГУ ДПС у Житомирській області, упродовж січня-листопада 2019 року платниками які обліковуються у Житомирському управлінні перераховано до держбюджету 185 млн 104 тис. грн військового збору, що на 35,2 млн грн, або 19 відсотків, більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up