Як виконувався бюджет Житомирської міської ОТГ у І півріччі 2019 р.

Як виконувався бюджет Житомирської міської ОТГ у І півріччі 2019 р.

Сьогодні, 21 серпня, члени виконавчого комітету міської ради заслухали інформацію про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади  за  І  півріччя  2019  року.

 

Директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук повідомила, що надходження до бюджету Житомирської міської ОТГ у І кварталі 2019 році склали 1 615, 4 млн. грн., зокрема: загальний фонд – 1 543,0 млн грн., спеціальний фонд – 72,4 млн. грн. Виконання планових показників загального фонду по джерелах разом становить 100,2%. 

Слід зазначити, що у порівнянні із І півріччям 2018 року в І півріччі 2019 року показники загального фонду бюджету збільшилися на 136,4 млн. грн., а виконання показників спеціального фонду бюджету - на 16 млн. грн.

«Упродовж 2019 року забезпечено своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам, енергоносіїв та фінансування зобов’язань, зареєстрованих розпорядниками коштів міського бюджету в органах казначейства», - резюмувала директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.

За підсумками розгляду зазначеної інформації прийнято рішення: звіт про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року згідно з додатком подати на розгляд міської ради.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up