Ветерани та їхні родини, які мають свій бізнес, можуть отримати до 20 тисяч на придбані товари

Ветерани та їхні родини, які мають свій бізнес, можуть отримати до 20 тисяч на придбані товари

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів відшкодовує кошти за придбані генератори, акумулятори, ноутбуки та інше обладнання для ведення ветеранського бізнесу.

Ветерани, їхні родини, а також сім’ї померлих захисників і захисниць можуть придбати генератори, павербанки, батареї або інше обладнання, необхідне для ведення власної справи. Український ветеранський фонд відшкодує до 20 тисяч гривень вартості такої покупки.

“Зазвичай ми відшкодовували купівлю товарів, які необхідні для виробництва чи допомагають розширити асортимент. Проте зараз необхідно забезпечити енергонезалежність для нормальної роботи підприємців”, — каже Виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова.

Програмою “20 тисяч” від УВФ можуть скористатися дружини ветеранів, чоловіки ветеранок, їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць України. Головна умова — мати ФОП. 
 

Як працює програма? Після придбання будь-якого обладнання для бізнесу, необхідно відсканувати чек чи накладну (документи, що підтверджують витрати), додаєте разом із пакетом документів до УВФ. Через 10 днів, після схвалення заявки, отримуєте відшкодування на ваш банківський рахунок. Ознайомитись з переліком інших документів: https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/.

Програма відшкодування діє до завершення воєнного стану.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up