В Україні з`явився новий вірус, що "краде" інформацію з банківських карток

В Україні з`явився новий вірус, що "краде" інформацію з банківських карток

Фахівці Департаменту кіберполіції України виявили новий банківський троян, який краде дані користувачів пристроїв під управлінням операційної системи Android.

Поширюється цей вірус на території України, а також Білорусі та інших країн СНД. Про це повідомляється на офіційному сайті департаменту.

«Варто зазначити, що даний троян швидко поширюється і зараз кількість інфікованих пристроїв нараховує понад 500 тис. За словами фахівців з кожним днем їх кількість збільшується приблизно на 30-40 тисяч», – зазначають у кіберполіції.

Вірус поширюється, маскуючись під популярні додатки, такі як «Вконтакті», «Pokemon Go», «Telegram» та інші. Вбудований в додаток код розшифровує файл, доданий зловмисниками в ресурси програми, і запускає його. Далі запущений файл викачує з керуючого сервера основну частину шкідливого коду, який в свою чергу містить посилання на скачування ще декількох шкідливих файлів.

У результаті злочинці отримують все необхідне для крадіжки грошей жертви. Зокрема, вони можуть отримати доступ до баз даних браузерів, які містять інформацію про збережені логіни і паролі, історію відвідувань, файли cookie і навіть збережені дані банківських карток.

Як повідомляли 20 "хвилин", з наступного тижня на Житомирщині розпочнеться ретельна перевірка таксистів.
 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (1)
  • Mason William
    Привіт, ласкаво просимо на Мейсон Вільям позику фірму, і ми тут, щоб зробити ваші мрії про отримання кредиту збутися. Вам необхідний терміновий кредит? Позика, щоб погасити свої борги? Кредит на, ймовірно, розширити свій бізнес або почати свій власний бізнес? Персональний кредит? Студент кредит? то ми тут для вас кредит з низькою процентною ставкою, як низько як 3%, і ви можете отримати суму кредиту в розмірі $ 3000 до $ 100,000,000.00 і максимальний термін кредиту до 50 років. Так, зв'яжіться з нами через



    E-mail: [email protected]
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:40 Хочете кинути курити? 11:20 У Центрі захисту тварин міської ради планують модернізувати інженерні мережі 11:00 Житомирщину з візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін photo_camera 10:40 Вирубили ліс більш ніж на 34 млн грн: двом жителям Житомирщини оголошено про підозру Від читача 17:45 Фішингові посилання 10:20 Навчитись розуміти сигнали організму: у Житомирі проведуть безкоштовну лекцію про причини та види головного болю 10:00 Житомир попрощався з Воїном-Захисником Василем Мельником 09:40 Оперативна інформація станом на 08:00 05.08.2026 щодо російського вторгнення 09:22 Увага! У частині Крошні не буде води! 09:21 Внаслідок чергової російської атаки на Київ і область є загиблі і поранені 09:00 5 серпня: яке сьогодні свято, прикмети дня і погода у Житомирі 17:56 Спортсменки Житомирщини успішно виступили на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное 17:19 У Житомирі змінили графіки руху комунальних автобусів 17:00 На автошляху Київ-Чоп зупинили 22-річну керманичку з підробленим посвідченням водія 16:40 Екологи оцінили збитки від незаконної порубки 68 дерев у Тетерівській громаді у понад 362 тис. грн 16:20 Поліцейські завершили досудове розслідування розбійного нападу на жінку на проспекті Миру в Житомирі 16:00 Віталій Бунечко провів засідання Ради оборони Житомирщини 15:41 У Житомирі 24–25 жовтня планують провести «Поліський напівмарафон» 15:21 38-річна житомирянка під час прибирання в оселі привласнила гроші господарів - їй загрожує до 8 років позбавлення волі 15:00 15-річний житель Хмельниччини постраждав у ДТП на Звягельщині: слідчі встановлюють обставини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up