В Україні почав дорожчати долар

В Україні почав дорожчати долар

Курс гривні до євро ослаб до 33,53 грн/євро.

Національний банк України на понеділок, 19 квітня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 27,98 грн/дол., тобто гривня ослабла на 2 копійки порівняно з попереднім показником.

Згідно з даними на сайті НБУ, офіційний курс гривні до євро на понеділок встановлено на рівні 33,53 грн/євро, тобто гривня ослабла на 7 копійок порівняно з попереднім показником.

Офіційний курс валют

Нацбанк на 19 квітня встановив наступний офіційний курс гривні до світових валют:

  • 100 USD США - 2797,83 (16 квітня - 2795,92);
  • 100 EUR - 3352,5 (16 квітня - 3346,16).

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:27 Житло переселенцям за ціною елітної новобудови: як Червоний Хрест Італії розпорядився мільйонами пожертв 16:58 Тимчасове житло переселенцям за ціною елітної новобудови: як Червоний Хрест Італії розпорядився мільйонами пожертв 16:55 «СвітлоДім»: стартувала програма державної допомоги на автономне електроживлення для багатоквартирних будинків 16:29 Відкрито прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України Від читача 16:29 Проєкт "Брама", очищення інфопростору. 16:18 Житомирський театр ляльок висловив співчуття колегам у зв’язку з загибеллю захисника України 16:01 На Житомирщині фактично проживають 52 тисячі ВПО 15:38 З початку року в області зафіксовано 274 пожежі, 13 людей загинули 15:19 Житель Березівської громади викрав автофургон, який привіз продукти в місцевий магазин 15:00 Морози до 20-28 градусів і рвучкий вітер: готуймось до нової хвилі холоду 14:41 У Бердичеві затримали торговця психотропами 14:20 30 січня — день народження Всеволода Нестайка: класика української дитячої літератури 14:00 Збірна команда Спеціальної Олімпіади Житомирщини виборола Кубок України з футзалу 12:43 Нацполіція фіксує масові повідомлення про мінування: триває відпрацювання об’єктів 12:39 Повага й гідність замість стереотипів: комунікація з ветеранами та ветеранками з інвалідністю 12:20 Жительку АР Крим, яка здійснювала господарську діяльність у взаємодії з державою-агресором, заочно судитимуть 12:00 Встановити сонячні електростанції на будівлях стало простіше 11:40 Житомиряни можуть скористатися транспортною послугою «Соціальне авто» 11:21 Вчора фахівці ДСНС визволяли з провалля корову photo_camera 11:00 У Житомирі посадовці ТЦК організували чергову схему ухилення від призову: "послуги" коштували 45 тис. грн photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up