У І кварталі до бюджетів Житомирщини надійшло майже 5 млн грн від продажу земель несільськогосподарського призначення

У І кварталі до бюджетів Житомирщини надійшло майже 5 млн грн від продажу земель несільськогосподарського призначення

У січні-березні 2018 року у Житомирській області продали 29 земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності загальною площею 8,29 га.

З урахуванням розстрочення платежів за продані земельні ділянки в попередніх періодах, до бюджетів усіх рівнів надійшло 4,68 млн грн. Кошти майже у повному обсязі (99%, або 4,64 млн грн) перераховані до бюджетів місцевих громад та можуть бути використані на розвиток територій та реалізацію соціальних програм.

Найбільше ділянок продано в Овруцькому районі (6 наділів загальною площею 0,35 га), а також по 4 ділянки у м. Житомирі (1,78 га) та м. Новограді-Волинському (0,44 га).

Земельні ділянки здебільшого призначені для громадської забудови – 15 ділянок загальною площею 1,27 га, а також землі промисловості – 9 наділів площею 6,48 га.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області постійно здійснюють моніторинг надходження коштів до бюджетів усіх рівнів від продажу земель несільськогосподарського призначення.

Довідково:

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up