ТТУ купить 50 нових тролейбусів за кредитні кошти

ТТУ купить 50 нових тролейбусів за кредитні кошти

10 млн євро візьмуть у кредит, аби придбати нові тролейбуси. 
 

Депутати міської ради під час сесії 8 листопада проголосували за надання дозволу комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку на 10 млн євро. Рішення підтримали 24 депутати міськради. 
За ці кошти збираються закупити 50 нових тролейбусів для ТТУ, миючий комплект та обладнання для обслуговування нового рухомого складу.
Як розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук, кредитну угоду мають намір підписати до кінця року, а також оголосити тендер на закупівлю. 
На реалізацію проекту, який передбачає модернізацію та покращення інфраструктури громадського електротранспорту міста Житомира, планують витратити 12 мільйонів євро, з яких 10 млн євро – кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку, а інші 2 млн євро – грантові кошти від Фонду EU NIF. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Alex Highlander
    Опять отмоют деньги, как и на автобусах...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:12 Гендерний профіль Житомирської громади: жінки переважають 16:26 Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку найближчими днями 16:10 Житомир попрощався із Захисником Сергієм Дуденковим 16:02 На Житомирщині СБУ викрила адвоката на «земельному» шахрайстві Від читача 17:20 Один коментар — і шахраї вже можуть писати у директ 15:36 Опитування щодо грантового навчання: як молодь Житомирщини може долучитися 15:14 Податківці розповіли, коли при продажу успадкованої земельної ділянки не потрібно сплачувати податки 14:53 Прокурори повідомили про підозру селищній голові, яка допустила понад 690 тис. грн збитків на будівництві спортмайданчика 14:24 Віктор Градівський: На Житомирщині продовжується розвиток мережі центрів життєстійкості 14:00 На Бердичівщині 14-річний школяр врятував друга, який міг потонути 12:47 У міськраді пояснили, чому сьогодні було чути короткий сигнал, хоча повітряна тривога у цей час не була оголошена 12:42 Сьогодні з 13-ї години на деяких автодорогах Житомирщини буде введено тепловий режим для вантажівок: перелік 12:17 У селі неподалік Житомира 10 рятувальників працювали над ліквідацією пожежі у приватному домоволодінні, яка виникла через вибух газоповітряної суміші 11:52 Житомирський легкоатлет Дмитро Багінський виборов "золото" чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики 11:29 У Житомирі рятувальники зібрали ртуть у квартирі, де випадково розбився термометр 11:06 Кошти, отримані до 1 травня 2026 р. за програмою Скринінг здоров'я 40+, треба використати до 30 червня 10:45 Кадрові перестановки: Президент призначив нового керівника Бердичівської районної державної адміністрації 10:23 Житомир попрощався з Захисником Юрієм Крошкою, який героїчно загинув на Донеччині 09:55 На Житомирщині завершився обласний етап гри «Сокіл» («Джура») 09:31 510 допитів, 30 обшуків та 402 експертизи - справу щодо вибухів у селі Березина влітку 2025 року передано до суду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up