Ціни на проїзні зросли,хоч вартість разового проїзду не змінилась

Ціни на проїзні зросли,хоч вартість разового проїзду не змінилась
У жовтні місячні проїзні квитки стануть дорожчими, денні - взагалі зникнуть з продажу, проте разові квитки, як і раніше будуть коштувати 75 коп.

 За словами начальника трамвайно-тролейбусного управління Віктора Зубрицького, це зумовлено тим, що проїзні не є прибутковими для ТТУ:
- Не можна сказати, що проїзні подорожчали. Вони просто видозмінилися. Одночасно з тим були ліквідовані і щоденні проїзні, оскільки вони себе не виправдовують. У деяких містах проїзних взагалі нема. Там просто випускають денні пільгові квитки, які вдвічі дешевші від загальних.
Найелементарніший аналіз показує, що так звана видозміна найбільше вдарить по кишенях житомирських студентів. Якщо у вересні для громадян був єдиний проїзний на користування тролейбусом і трамваєм, який коштував 60 грн., то в жовтні аналогічний квиток вартуватиме на 25% дорожче – 75 грн. На стільки ж подорожчав проїзд і для учнів. Тепер за місяць безлімітного користівання громадським транспортом вони мають платити 18,75 грн. А от ціна на студетські проїзні виросте аж на 50% (!). Тепер замість 25 гривень студенти повинні будуть платити 37.50 грн. Виникає припущення, що такі зміни деякою мірою пов’язані з підвищенням стипендії. Начальник планового відділу Олена Вишинська пояснює: - Квитки для студентів згідно з постановою 541 Кабінету Міністрів мають коштувати половину вартості квитка для громадян. У 2005 році, коли ми переходили на проїзд 45 коп., міська рада цю постанову порушила. Проїзні для студентів коштували 20 і 16 грн., проте після звернерь молоді до мера, було прийнято рішення знизити ціну на 5 грн. Якщо зараз міська рада знайде спосіб компенсовувати нам ці кошти, то ми із задоволенням знизимо ціну на проїзні.


Довідка:
Для громадян:
трамвай – 60 грн.
тролейбус – 60 грн.
трамвай-тролейбус – 75 грн.

Для студентів вузів з денною формою навчання та учнів
професійно-технічних навчальних закладів:

трамвай – 30 грн.
тролейбус – 30 грн.
трамвай-тролейбус – 37 грн. 50 коп.

Для учнів шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів:
трамвай – 15 грн.
тролейбус – 15 грн.
трамвай-тролейбус – 18 грн. 75 коп.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up