Тепер покупки в Україні можна оплачувати... обличчям

Тепер покупки в Україні можна оплачувати... обличчям

Пресслужба ПриватБанку повідомила про запуск перших в країні POS-терміналів, за допомогою яких можна оплатити рахунок обличчям.

Для цього потрібно встановити Privat24, активувати FacePay24, за допомогою підказок зробити 3 селф з різних ракурсів і прив'язати до аккаунту карту. Під час оплати покупок потрібно подивитися в камеру терміналу, натиснути кнопку «Сплатити» та ввести пін-код від своєї карти.

Як повідомив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов, вже сьогодні оплата обличчям доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, мережу яких банк активно розширює в торгових точках країни. До кінця року ПриватБанк встановить в Україні 7 700 біометричних POS-терміналів.

«Майбутнє тепер ще ближче, оплата обличчям, яка ще кілька років тому вважалася фантастикою, доступна всім клієнтам ПриватБанку і будь-яким торговцям, - зазначив Євген Васильцов. - У більшості з нас, напевно, зараз з собою немає навіть гаманця, тому що всі карти - в смартфоні. Ми йдемо далі і зробили загальнодоступною технологію, яка дозволяє робити покупки, навіть якщо забути вдома телефон».

Для використання сервісу «оплати обличчям» необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24. Потім, слідуючи підказкам програми, потрібно зробити три селфі з різних ракурсів і прив'язати до свого обличчя обрану банківську карту.

Щоб здійснити оплату в POS-терміналах Android PAX, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату обличчям, подивитися в фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку "оплатити". Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти, покупка буде оплачена.

FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічні і фізичні контролі, шифрування даних при зберіганні і передачі.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:48 На чотирьох автобусних маршрутах Житомира змінили графіки руху 17:30 Пакунок школяра знову в Дії: як отримати 5 000 грн на підготовку першокласника до школи 17:00 Понад 17,5 мільйона гривень спрямовано на виплату заробітної плати учасникам «Армії відновлення» на Житомирщині з початку року 16:39 «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» — у Житомирі! Від читача 07:29 Вигівський: Безпека людей має бути пріоритетом через удари РФ по ТЦ та гіпермаркетах 16:20 На Житомирщині 40 дітей отримали допомогу до нового навчального року. ВІДЕО 16:00 Інспектори Держекоінспекції допомогли черепасі, яка опинилася посеред дороги 15:37 Судитимуть жительку Одещини, яка за вказівкою спецслужб рф готувала саморобний вибуховий пристрій 15:20 Профілактика хвороб та дієтологія: у Житомирі проведуть безкоштовну зустріч із лікарем-терапевтом 15:00 Художній керівник «Сонечка» Михайло Гузун нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня 14:40 Поліція розшукує безвісти зниклого 17-річного житомирянина 14:23 До 20 вересня 2026 року діє програма добровільного повернення на службу після СЗЧ 14:00 До 40 000 грн на розвиток домогосподарства – в межах проєкту «Урожайний шлях» 12:41 У Поліському національному університеті відкрили залу морської морехідної астрономії 12:21 Державні послуги для ветеранів і ветеранок за принципом «єдиного вікна» у ЦНАП 12:00 З нагоди 35-ї річниці незалежності України державними нагородами і почесними званнями відзначені видатні жителі області 11:41 Вакцинація проти вірусного гепатиту В: Кому і коли треба щепитись 11:19 На Звягельщині зіткнулися дві попутні автівки: травми отримав пасажир photo_camera 11:00 В Андрушівській громаді відбувся фестиваль «Рушники мого краю» photo_camera 10:39 «Зшито»: у Житомирі створюють простір для творчості, навчання та роботи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up