Спецтема: карантин

Суддя Сингаївський вирішив, що батько не має права проживати з неповнолітнім сином

Суддя Сингаївський вирішив, що батько не має права проживати з неповнолітнім сином
Газета «20 хвилин» неодноразово піднімала питання компетентності житомирських суддів. Найбільшу кількість запитань викликає законність рішень останніх та їх моральність. Якраз про моральність і поведемо мову далі.

Сім’я Білочицьких-Каріх звернулася за допомогою до редакції ще восени минулого року, але загалом участь у судовій тяганині вони беруть уже шість років. Цей тривалий час вони відстоюють право неповнолітнього власника квартири Ярослава, мати  якого знаходиться у госпісі після аварії та є недієздатною, проживати у квартирі, належній йому за законом.

Нагадаємо, що на квартиру претендує двоюрідна тітка Ярослава Каріха – Емма Білошицька. У судовому позові остання вимагає отримання ключів від квартири та заборони проживання батька 16-річного підлітка Дмитра Каріха разом із сином. Також  Білошицька вимагає  заборонити підліткові Ярославу поселяти будь-кого стороннього без її згоди.

Аргументує свою позовну заяву позивачка тим, що вона є опікуном однієї із законних власниць частини квартири, а саме своєї двоюрідної сестри Каріни Білочицької, яка вже довгий час знаходиться в лікарні для душевнохворих. У свою чергу Дмитро Каріх є опікуном  та колишнім чоловіком матері Ярослава Наталі Білочицької-Каріх  (розірвання  шлюбу відбулось автоматично в результаті визнання останньої недієздатною). Наталя Каріх має право власності на житлову площу аналогічно вищезгаданій Каріні Білочицькій, тому, відповідно, її опікун, тобто Дмитро Каріх, має право розпоряжатись майном Наталі на час її  перебування у госпісі.

Газета «20 хвилин» висвітлювала хід останніх судових засідань у справі, неодноразово акцентуючи увагу на грубі порушення у їх ході. Наприклад, суддя Олександр Сингаївський або ж «забував» запросити на засідання відповідача Дмитра Каріха та його представників (останні не отримували повістки), або ж узагалі проводив засідання, коли Дмитро Каріх знаходився у зоні проведення бойових дій, а це заборонено законом.

Коли на суд з’являлись наші кореспонденти, слухання неодноразово переносилось. Вищеназвані факти перераховані у статті «Чи захистить суддя Сингаївський неповнолітнього власника квартири?».

Порушували писані правила й представники органу опіки та піклування, які у разі судових тяганин двох сторін опікунів повинні залишатися в нейтралітеті. Проте представник опікунської ради відкрито підтримував Емму Білошицьку у її намаганнях, що підтверджується окремими пунктами з рішень суду. Щоправда, на останнє засідання представник не з’явився взагалі.

Проте це не завадило судді Олександру Сингаївському прийняти рішення на користь Емми Білошицької. Після останнього засідання суду, яке відбулось 3 лютого 2015 року, батько Ярослава Каріха і за сумісництвом опікун його матері не матиме права проживати з неповнолітнім сином.

Суспільство звикло до того, що зі служителями Феміди доводиться воювати, проте слід визнати той факт, що найчастіше ця боротьба залишається безрезультатною.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:34 У Житомирі - 2 нових випадки COVID-19 18:23 Дезінфікуємо, інформуємо та застерігаємо – робота щодо недопущення розповсюдження COVID-19 триває 18:00 КНП «Романівська лікарня» підписала договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення 17:55 Вогнеборці гасять загоряння на торфополях Олевщини Від читача 21:45 На Житомирщині рейдери захопили землю сільських пайовиків 17:30 В Овручі монтер Інтернету під час роботи обікрав клієнтку 17:00 У масках та в режимі онлайн – нововведення місцевих рад Житомирщини 16:40 В умовах карантину соціальні працівники працюють у посиленому режимі 16:20 Зловмисники на карантині працюють онлайн: стережіться інтернет-шахраїв 16:19 У Житомирі прокуратура вимагає звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею один гектар вартістю 36 млн грн 16:00 Комунальне підприємство «Аптека «Міжлікарняна» - стратегічне підприємство в умовах пандемії. ВІДЕО 15:41 Внаслідок безконтрольного випалювання сухої трави горять будівлі 15:33 Депутат Житомирської облради Ігор Ходак закупив та надав лікарям Романівської лікарні 120 захисних комплектів 15:20 У Бердичеві встановлюють коло контактних осіб медсестри, що захворіла на коронавірус 15:00 Увага: зміни в законодавстві щодо підтримки працівників сфери малого та середнього бізнесу 14:50 Брифінг Володимира Федоренка щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області 14:39 З 8 квітня перевезення громадським транспортом Житомира - виключно за наявності спецперепустки та засобів індивідуального захисту 14:19 У Малині нічна ДТП з нетверезим водієм забрала життя пасажира автомобіля 14:00 Великі лісові пожежі на Житомирщині частково локалізовані 12:38 Незважаючи на карантин, продовжуються роботи з ремонту дороги по вул. Великій Бердичівській
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up