Роботодавці Житомирщини сплатили до бюджету понад 2,4 млрд грн ЄСВ

Роботодавці Житомирщини сплатили до бюджету понад 2,4 млрд грн ЄСВ

З початку року платники Житомирщини перерахували до бюджету 2 млрд. 463,4 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 699,8 млн. грн. більше проти січня-серпня минулого року. Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

За підсумками серпня поточного року на соціальні гарантії направлено 299,6 млн. грн. ЄСВ, що на 90,5 млн.грн. більше проти відповідного періоду минулого року, або 143,3 відсотка виконання.

Слід нагадати, що у зв’язку з підвищенням з 1 травня 2017 року розміру прожиткового мінімуму (1684 грн. - для працездатних осіб), зросла максимальна величина доходу застрахованої особи, на яку нараховується єдиний внесок, яка становить 42 100 грн. (25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який встановлений в місяці нарахування доходу). Відповідно збільшився максимальний розмір нарахованого ЄСВ. З 1 травня ц.р. він становить 9262 грн. (42 100 грн. х 22%) або 3540,61 грн. (42 100 грн. х 8,41%) при нарахуванні ЄСВ на зарплату працівника-інваліда, якщо роботодавцем є юридична особа.

Без змін залишився розмір мінімального страхового внеску (704грн.) для платників єдиного податку 2 і 3 груп, самозайнятих осіб, ФОП на загальній системі оподаткування та 352 грн. для платників єдиного податку 1 групи.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Дитячий гепатит: про що мовчать лікарі. Розслідування Дитячий гепатит: про що мовчать лікарі. Розслідування
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up