Репетитори зобов'язані сплатити податок на дохід від своєї діяльності

Репетитори зобов'язані сплатити податок на дохід від своєї діяльності

Вчителі, що не зареєстрували себе як фізичних осіб-підприємців, але надавали репетиторські послуги у 2017 році, повинні подати декларацію про доходи. Зробити це необхідно до 1 травня 2018 року. Репетиторський дохід оподатковується за ставкою 18%.

Про це повідомляє Житомирська ОДПІ Головного управління ДФС у Житомирській області.

Отож, Житомирська ОДПІ нагадує, що викладачі, які у минулому році надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як фізичні особи - підприємці, зобов’язані включити суму таких доходів до загальногорічного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до фіскальної служби декларації про майновий стан і доходи.

Репетиторські послуги ― це зокрема підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт.

Відповідно до ст. 14 Податкового кодексу України дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх на території України. Зробити це необхідно до 1 травня 2018 року за місцем реєстрації декларанта.

Доходи від репетиторства відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також із вказаних доходів справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотки.

Запрошуємо декларантів, які надають зазначені послуги, до Центрів обслуговування платників за місцем свого проживання, де вони можуть отримати безоплатну консультацію щодо порядку заповнення декларації про майновий стан і доходи. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
13:12 Пухнастики шукають господарів: оголошення у Житомирі станом на 25 липня 2026 року 11:03 Третє місце серед чоловіків та друге місце серед жінок - рятувальники Житомирщини здобули призові місця Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту 10:26 У відділенні поліції №1 (м. Малин) Коростенського районного управління поліції запрацювала система Custody Records 09:56 "Це ми" 1 ОЦ СБС Від читача 17:28 Пропонують інвестувати. Обіцяють швидкий прибуток і мінімальні ризики. 09:25 На Звягельщині під час спалювання сухостою загинула жінка 09:00 25 липня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 16:59 На Житомирщині відбувся Перший всеукраїнський форум «Код національної культури» 16:20 Розширено коло учасників та оновлено умови: з 17 липня діють нові правила програми «єОселя» 16:00 #тияк: «Пікнік можливостей» у Житомирі — простір турботи про себе, єдності та ментального відновлення play_circle_filled 15:40 Праця, що рятує життя: на Житомирщині привітали медичних працівників з нагоди професійного свята 15:20 Патрульна поліція нагадує, як сплатити штраф за порушення швидкісного режиму, що зафіксоване автоматично 14:40 До уваги житомирян: у місті працює "гаряча лінія"! 14:19 Штрафи за порушення правил паркування можна сплатити онлайн через Е-приймальню 14:00 Вчені розповіли про вплив розчинної кави на здоров’я
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up