Працівники лікарень Житомира отримають аванс за жовтень

Працівники лікарень Житомира отримають аванс за жовтень

У середу, 17 жовтня, на засіданні виконкому було прийнято рішення про направлення залишку субвенції на заробітну плату медпрацівникам вторинної ланки.

«935 тис. 414 грн 98 коп. – це залишок субвенції, який утворився внаслідок економії коштів по заробітній платі первинної ланки охорони здоров`я. Пропоную здійснити перерозподіл на лікарні, на вторинну ланку», – зазначила директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради. Діна Прохорчук.

За її словами, це дозволить повністю виплатити аванс за жовтень працівникам лікарень. «Термін такої виплати - з 18 до 21 жовтня», – сказала Діна Прохорчук.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up