Податківці Житомирщини розповіли про зміни у рентній платі за спеціальне використання води

Податківці Житомирщини розповіли про зміни у рентній платі за спеціальне використання води

ГУ ДФС у Житомирській області звертає увагу платників податків, що пунктом 46 розділу І Закону України № 2245 VTII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році»  внесено зміни до статті 255 Податкового кодексу та збільшено на 16,8 відсотків (порівняно з діючими у 2017 році) ставки рентної плати за спеціальне використання води, які застосовуються при обчисленні податкових зобов'язань з Рентної плати за результатами господарської діяльності у 2018 році. Зазначена норма запроваджена пунктом 1 розділу її Прикінцевих та перехідних положень Закону № 2245, починаючи з 01 січня 2018 року.

Податкові декларації з Рентної плати подаються платниками контролюючим органам до закінчення визначеного розділом Податкового кодексу граничного строку подання податкових декларацій за податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу» за місцем податкової реєстрації.

Граничними термінами подання податкових декларацій та сплати податкових зобов'язань з Рентної плати вважаються за:

IV квартал 2017 року: 9 лютого 2018 року, а останнім днем сплати податку - 19 лютого 2018 року;

I   квартал ц.р.: 10 травня та 18 травня 2018 року відповідно;

II   квартал ц.р.: 9 серпня та 17 серпня 2018 року відповідно;

III  квартал ц.р.: 9 листопада та 19 2018 року відповідно;

IV  квартал ц.р.: 1 і лютого та 19 лютого 2019 року відповідно.

Платники Рентної плати перераховують суми Рентної плати одним платіжним дорученням на рахунки, відкриті в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, які забезпечують розподіл цих коштів у співвідношенні, визначеному Бюджетним кодексом України із змінами внесеними Законом України від 07 грудня 2017 року № 2233-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України».

Детальніше з даним роз`ясненням можна ознайотись в листі ДФС України від 19.01.2018 року №1579/7/99-99-12-03-04-17.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:26 У Житомирі ветерани та ветеранки з інвалідністю можуть безкоштовно навчатися водінню на адаптованих автомобілях 17:00 «Спадщина незалежності. Житомирщина»: у Верхівні обговорили збереження Музею Оноре де Бальзака 16:38 У Житомирі - дощі і грози, температура до +33 16:21 Віталій Бунечко провів зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Естонії в Україні Тііною Інтельманн Від читача 10:42 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 16:00 У Житомирі завтра прощатимуться з загиблими внаслідок російського удару поліцейськими 15:38 На Житомирщині тривають роботи із захисту об’єктів енергетичної інфраструктури 15:20 Не енергетика: у Держагентстві відновлення назвали мету обстрілів РФ найближчим часом - Сергій Сухомлин. ВІДЕО play_circle_filled 15:00 Лікарів Житомирського обласного онкодиспансеру викрили у фіктивному оформлені інвалідності для ухилення від мобілізації photo_camera 14:38 До Всесвітнього дня захисту від москитів: маленькі комахи – великі ризики для здоров’я 14:20 У Житомирі укриття є лише на папері? Люди під час тривоги не знають, куди ховатися. ВІДЕО play_circle_filled 14:16 У Житомирі двоє людей постраждали внаслідок чергової російської атаки photo_camera 14:00 У Молетаї романівчани не лише відпочивають, але й вчаться 12:41 Росія атакує українські АЗС: чи загрожує нам дефіцит пального? 12:20 У Житомирі скасували запланований на 21 серпня фестиваль «МАЛЬВА. ЧАС ЦВІСТИ» 11:45 Третьою загиблою внаслідок російського удару стала поліцейська Світлана Савченко 11:41 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах 11:19 Житомир другий день поспіль перебуває під атакою ворога 11:00 Житомир згадує нашого видатного земляка Володимира Шинкарука photo_camera 10:40 ЛітМузей: У зв’язку з трагічними подіями, внаслідок якого є загиблі та поранені, відкриття експозиції, присвяченої Валерію Шевчуку, переноситься
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up