Податківці Житомирщини інформують: за десять місяців цього року платникам податків відшкодовано майже 1,4 млрд гривень ПДВ

Податківці Житомирщини інформують: за десять місяців цього року платникам податків відшкодовано майже 1,4 млрд гривень ПДВ

Платникам податків, які перебувають на обліку в Головному управлінні ДПС у Житомирській області, за десять місяців цього року відшкодовано 1 млрд 381,7 млн гривень податку на додану вартість. У жовтні сума повернення ПДВ склала понад 112,9 млн гривень. 

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Житомирській області. 

Податківці нагадують, що право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту з урахуванням норм пункту 200.4 статті 200 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями) від 02.12.2010 №2755-VІ. 

Платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування, отримують його у разі узгодження контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування за результатами камеральної перевірки та у строки, визначені нормативно-правовими актами, у разі правильного ведення податкової звітності. 

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up