Після опалювального періоду родини Житомирщини зможуть отримати додаткові кошти від перерахунку субсидій

Після опалювального періоду родини Житомирщини зможуть отримати додаткові кошти від перерахунку субсидій

Із березня домогосподарства області, які оформили субсидію у 2018 році, не лише отримуватимуть готівку для оплати комунальних послуг, а й зможуть частину коштів витрачати на власні потреби, якщо економитимуть енергоресурси.

Крім цього, повідомляє прес-служба ОДА, у квітні частина субсидіантів зможе отримати додаткові кошти від перерахування субсидії за опалювальний період.

Про це сказав директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець, коментуючи процес монетизації субсидій.

За його словами, жителі області, яким призначена субсидія з початку опалювального сезону у 2018 році, отримають «живі кошти» – монетизовану субсидію за лютий:

  • із 04 березня – пенсіонери разом пенсіями – через Укрпошту або на банківську картку (залежно від способу одержання пенсій);
  • із 12 березня – всі інші одержувачі субсидій – через Ощадбанк – на банківський рахунок, який потрібно буде відкрити.

Ці кошти жителі отримають для того, аби самостійно оплачувати вартість комунальних послуг. І якщо людина зекономила тепло, газ, світло чи воду, на які держава виділила субсидію, то після сплати комуналки, залишок коштів можна витратити на власний розсуд, а не повертати державі.

Також після завершення опалювального сезону – наприкінці квітня 2019 року відбудеться перерахування субсидій для тих жителів, які проживають у будинках без лічильника.

«На опалення для будинків, які не мають лічильників, є коефіцієнт споживання тепла. У зв’язку із різними погодніми умовами, коефіцієнт може бути меншим. Тому в кінці опалювального періоду до органів соцзахзисту надають дані щодо перерахунків розміру плати за послугу з централізованого опалення і таким чином може бути перерахунок субсидій жителям області. І ці кошти будуть зараховані у готівковій формі на особисті рахунки», – зазначив Юрій Прокопець.

Тобто, якщо у домогосподарства субсидія була нижчою, ніж потрібно, а це залежить від соціальних норм споживання, тарифів та доходу домогосподарства – домогосподарства отримають кошти на власні рахунки.

Нагадаємо, що вже  у березні понад 30 тисяч житомирян отримають «живі кошти» – монетизовану субсидію.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:44 Фактори ризику розвитку деменції та способи їх уникнути 15:21 Спортсмени Житомирщини здобули 9 медалей на Кубку України з боротьби самбо 15:00 Екологи оцінили наслідки ворожих обстрілів Житомирщини у понад 465 мільйонів гривень 14:40 Діти Героїв із Житомирщини отримали можливість провести час у дитячому оздоровчому таборі «Артек-Прикарпаття» Від читача 10:42 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 14:22 Дві житомирянки втратили від дій аферистів понад 76 тисяч гривень 14:00 У Житомирі на вулиці Вільський Шлях під колеса авто потрапив 8-річний велосипедист 12:42 Нацбанк пом’якшив валютні обмеження: як це вплине на українців 12:21 У Житомирському обласному літературному музеї відкриють експозицію, присвячену Валерію Шевчуку 12:01 У Житомирі завтра, 20 серпня, перекриють вул. Фещенка-Чопівського 11:43 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 11:38 У Коростені фахівці вимірюють рівень радіаційного фону: жителів закликають долучитися 11:00 Держспецзв’язку: Доповнено перелік забороненого програмного забезпечення та обладнання 10:40 На Житомирщині 74 заклади освіти охоплені проєктом «Служба освітньої безпеки» 10:20 Оформлював кредити на ім’я матері навіть після її смерті:43-річному житомирянину повідомили про підозру причетному 10:00 ДТП біля Коростеня: при зіткненні вантажівки і легковика травмовані жінка і немовля photo_camera 09:40 У Коростишеві під час пожежі на підприємстві загинула людина, ще одна врятована photo_camera 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 19.08.2026 щодо російського вторгнення 09:00 19 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:56 Кошти на розмінування сільгоспземель: Уряд спростив та розширив програму
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up