Після "Крил": куди відлетіли кошти, зібрані на ремонт літака в парку ім. Ю. Гагаріна

Після "Крил": куди відлетіли кошти, зібрані на ремонт літака в парку ім. Ю. Гагаріна

Долею зібраних житомирянами грошей цікавляться небайдужі містяни. Так, на сайті міськради розміщено відповідну петицію.

 

Її автор Олександр Колібабчук вимагає від організаторів фестивалю "Крила", що проходив навесні цього року, звітувати про зібрані кошти.

Зокрема в тексті петиції автор зазначає:

"Автор проекту "Крила" пан Козловець М.М. проводив благодійний розважально-музичний фестиваль, який відбувся 12 травня 2018 року. Під час цього фестивалю збиралися кошти на ремонт, виконання зовнішніх робіт та художне оформлення літака ТУ-104.
Прошу з'ясувати, куди поділися кошти, зібрані під час благодійного фестивалю, які призначалися на реконструкцію літака в парку.
Чи було марнотратство бюджетних коштів та обман жителів міста під виглядом благодійного фестивалю?"

Підтримали петицію 44,8 % голосів.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (2)
  • Anya Rem

    відлетіли в теплі краї.
  • Сергей Гаврилко

    Денег на фестиваль потрачено больше чем собрано. Обычное показушное действие для галочки.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up