Під час благодійного концерту "Орея" зібрала понад 154 тис. грн на допомогу дітям з інвалідністю

Під час благодійного концерту "Орея" зібрала понад 154 тис. грн на допомогу дітям з інвалідністю

28 листопада 2019 року за участю академічної хорової капели «Орея» відбувся благодійний концерт та ярмарок-продаж солодощів, організовані МБФ "Місія в Україні" на підтримку дітей з важкою інвалідністю.

Завдяки "Ореї" вдалося зібрати 138 тис. грн.

Основна частина коштів надійшла від продажу квитків - понад 92 тис. грн, збір благодійних внесків у залі - понад 22 грн., а сума, подвоєна завдяки спонсору МВУ складає 45 тис. грн.

Крім того, на ярмарку-продажу продали солодощів на більш ніж 17 тис. грн.

Загальна сума зібраних коштів - 154 тис. 558.грн

Всі зібрані кошти за вирахуванням витрат на організацію концерту будуть використані на придбання медикаментів для дітей з важкою інвалідністю, що знаходяться під опікою «Місії в Україну».

Довідково:

Щорічно вкрай необхідну безкоштовну допомогу у вигляді професійної медико-соціальної реабілітації та гуманітарних програм Фонду отримують близько 800-900 дітей і молоді з інвалідністю та члени їхніх сімей.  Дітям надається медична допомога, послуги реабілітологів, ерготерапевтів, психологів, педагогів, логопедів, спеціаліста з альтернативного спілкування, спеціаліста по сенсорній терапії, поведінковій терапії та ін. В Фонді функціонують гуртки, проекти соціальної інтеграції , літні оздоровчі сімейні табори. Надається психологічна та гуманітарна допомога батькам. Також діють різноманітні програми соціальної підтримки. Всі послуги надаються безкоштовно.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up