Переселенців та жителів Житомирщини запрошують взяти участь у грантовій програмі

Переселенців та жителів Житомирщини запрошують взяти участь у грантовій програмі

Вимушені переселенці та жителі Житомирщини 10 січня можуть подавати заявки на участь у грантовій програмі.

Мова йдеться про підтримку самозайнятості та мікропідприємництва для вимушених переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей, а також для жителів області.

Фінансовий донор програми, Уряд Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, встановив співвідношення – 80 % учасників це мають бути вимушено переміщені особи і 20 % - решта категорій.

Аби взяти участь у програмі, необхідно зателефонувати до Фонду громади Житомира та подати коротку заявку на співбесіду. Після цього – завітати до офісу Фонду для заповнення анкети учасника. Далі анкети відправляються в Київ, де й відбувається відбір.

Наступний етап – тренінги з написання бізнес-планів, саме їх написання та захист. І вже за результатами захисту прийматиметься рішення про виділення коштів на реалізацію тих чи інших бізнес-ідей.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:13 7–9 серпня у Житомирі відбудеться Чемпіонат України з веслування на човнах "Дракон" 11:54 Минулої доби рятувальники 11 разів виїжджали на пожежі сухостою 10:50 У Черняхівській громаді конфлікт між чоловіками закінчився реанімацією для старшого з них 10:00 З 10:00 на автодорогах Житомирщини уведено тепловий режим для вантажівок Від читача 17:45 Фішингові посилання 09:29 У Житомирі 5-річний хлопчик пішов гуляти й загубився. Поліція розшукала маму дитини 09:00 1 серпня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 16:56 Виступи, ярмарок, майстер-класи: у Бердичеві відбудеться ІІІ благодійний фестиваль «ЕтноСильні» 16:25 Президент України призначив Оксану Чеботаренко суддею Житомирського апеляційного суду 15:50 Жителька Житомира "позичила подрузі" 4 тис. грн і втратила кошти 15:25 На Житомирщині 2-7 серпня очікується сильна спека: температура сягне +37 С 15:05 Вільний доступ до води: як поширити успіх Житомира 15:00 У міській раді діє виставка "Обличчя стійкості" 14:40 Піротехніки ДСНС Житомирщини продовжують гуманітарне розмінування у Коростенському районі: за добу обстежили понад 100 кв. м
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up