АТ «Житомиргаз» зменшив фінансове навантаження на  клієнтів

АТ «Житомиргаз» зменшив фінансове навантаження на  клієнтів

Подана інформація є вкрай актуальною для тих побутових споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ. 

Справа в тому, що 12 лютого 2020 року  на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було схвалено проєкт рішення, який докорінно змінив процес визначення плати за послуги розподілу природного газу для побутових споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ.

Таким чином, саме ця категорія населення платитиме значно менше коштів тза газ.

Новину попередньо підтвердили в пресслужбі АТ «Житомиргаз.

«Середнє значення плати за розподіл природного газу на Житомирщині для зазначених побутових споживачів складе: · 2,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 39 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі; · 8,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 126 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі; · 21,9 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 314 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення», – розповіла нам прессекретар «Житомиргазу» Анастасія Кліщенко.

Також у АТ «Житомиргаз» зазначили, що остаточну відповідь стосовно зміни тарифної сітки для своїх споживачів вони оголосять вже в березні цього року.


 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:35 Штраф за неволодіння державною мовою: деталі нового законопроєкту 11:25 Борщівник: як уберегтися? 10:04 «Заміна» сім-картки обернулася кредитами: жителька Звягельщини потрапила на гачок шахраїв 09:00 8 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети, забобони і погода у Житомирі Від читача 17:45 Фішингові посилання 17:55 Житомирський обласний центр крові потребує донорів з негативним резусом! 16:30 30 людей від початку року вже не повернулися додому після відпочинку на водоймах Житомирщини 16:08 У Старій Котельні поліцейські взяли під варту підозрюваного в замаху на вбивство 16:00 35 років Незалежності. 35 подій. Одна країна. Одне серце 15:40 На Житомирщині обговорили подальше функціонування ДП «Дослідне господарство «Рихальське» 15:20 До садка чи школи без стресу: що потрібно зробити батькам перед початком навчального року? 15:00 Екоінспекція перевірила повідомлення у соцмережах про стихійні сміттєзвалища біля місць відпочинку в Житомирі 14:40 Н️а Житомирщині зафіксовано рекордну спеку: +38°C 14:17 На офіційних пляжах області купатися не рекомендовано: вода на відповідає нормам 14:00 У Житомирі у свято Яблучного Спаса «Пиріг пам'яті» об' єднав рідних загиблих Захисників і Захисниць України photo_camera 12:55 Подробиці ДТП біля Оліївки: травмовано водія вантажівки - 21-річного житомирянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up