Оформити податкову знижку за 2018 рік громадяни можуть  по 31 грудня 2019 року

Оформити податкову знижку за 2018 рік громадяни можуть  по 31 грудня 2019 року

Використати право на податкову знижку за підсумками 2018 року громадяни можуть по 31 грудня 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи. 

Роз'яснюють фахівці Житомирського управління ГУ ДПС у Житомирській області .

До податкової знижки можна включати витрати, що фактично здійснені платником податку протягом звітного податкового року та підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинні бути відображені вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання). 

Нагадуємо, що правом на отримання податкової знижки можуть скористатися платники податків, які сплачували проценти за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, оплачували за навчання своє або своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива. 

Житомирське управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, з початку поточного року громадянами подано 1490 декларацій про майновий стан і доходи з метою реалізації права отримання податкової знижки на навчання та задекларовано понад 161млн.грн. Повернуто з бюджету громадянам вже 3,3 млн. грн. податкової знижки. 

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up