Новації у сфері застосування РРО

Новації у сфері застосування РРО

Інформує Житомирське управління ГУ ДПС у Житомирській області.

Державна податкова служба України звертає увагу платників податків на ключові новації законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (закони  № 128-IX та № 129-IX від 20.09.2019). 

- РРО не потрібно використовувати спрощенцям 1 групи (річний дохід до 300 тис. грн), а також фізичним особам, які продають на ринку власні вживані речі або продукти власного підсобного господарства. 

- Нові закони про РРО відкрили можливість використовувати замість традиційних спеціальні програми призначені, для реєстрації розрахункових операцій. Таку програму можна буде встановити на будь-який гаджет, у тому числі і на смартфон. При цьому закон прямо зобов’язує контролюючий орган забезпечити безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання. Тобто, безкоштовним буде не тільки скачування самої програми, але і її підтримка. 

- Використовувати програмні РРО можна буде з 19 квітня 2020 року. 

- З жовтня 2020 року використання РРО стане обов’язковим (крім платників єдиного податку 1 групи) для фізичних осіб платників єдиного податку ризикових сфер діяльності – продавців ювелірних виробів, медпрепаратів і ліків, складних побутових приладів, автозапчастин, магазинів з продажу секонд-хенду. Також використовувати РРО мають ресторани, кафе, турагенції, готелі. 

- З 1 січня 2021 року використання РРО буде обов'язковим для фізичних осіб платників єдиного податку 2, 3, 4 груп незалежно від видів діяльності. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:54 Прохолодні ночі і теплі дні: погода у Житомирі 16:00 У День Незалежності України житомирянину, лейтенанту Національної гвардії України Івану Кондратюку, вручили три військові нагороди 15:25 На автодорозі Київ – Ковель – Ягодин в ДТП травмувався мотоцикліст 14:37 Тариф на світло: що зміниться після 31 жовтня Від читача 07:29 Вигівський: Безпека людей має бути пріоритетом через удари РФ по ТЦ та гіпермаркетах 14:22 У Звягелі внаслідок ДТП травми отримала водійка електроскутера 14:00 У Житомирі представили поштовий випуск — «Ми чекаємо», присвячений полоненим і зниклим безвісти photo_camera 12:51 У Житомирі відзначили 35-ту річницю Незалежності України photo_camera 12:09 Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 16 пожеж на відкритих територіях: під час самостійного гасіння травмувалася жінка photo_camera 11:40 Пам'ятнику першого народного артиста з Житомирщини загрожує знищення photo_camera 10:38 Портрет Героя через рік: що історія матері ветерана говорить про ставлення Любарської громади photo_camera 10:05 На майдані Соборному в Житомирі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 09:41 68 рятувальників продовжують гасити лісову пожежу в заповіднику «Древлянський» photo_camera 09:00 24 серпня: все про цей день, яке свято, традиції і погода у Житомирі 08:59 Доплати до Дня Незалежності 3 100 грн: хто може отримати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up