На Житомирщині зареєстровано 422 несплачених боргів за штрафи ТЦК, - Опендатамедіа

На Житомирщині зареєстровано 422 несплачених боргів за штрафи ТЦК, - Опендатамедіа

Кількість протермінованих та несплачених штрафів через порушення правил військового обліку від ТЦК в Україні стрімко росте.

Від початку року вже відкрито близько 10 тисяч проваджень за несплачені штрафи — майже стільки ж, як за весь 2023 рік. Втім українці не поспішають сплачувати штрафи: серед відкритих торік проваджень закрили лише кожне друге.

Найбільш активно цьогоріч штрафують на Дніпропетровщині. Кожен другий штраф виписано на людей віком 25-35 років. 9 658 виконавчих проваджень через порушення правил військового обліку — тобто через протерміновані та несплачені штрафи від ТЦК — було відкрито від початку року. Це майже стільки ж, як за весь 2023 рік — 10 541 провадження.

Відео дня

Попри те, що боргів за штрафи більшає, українці не поспішають їх сплачувати. Так, 23% проваджень, відкритих у 2023 році, досі не сплачені. Серед торішніх боргів за штрафи ТЦК не сплачено 52%. Найбільш активно цьогоріч штрафують українців у таких регіонах: - Дніпропетровщина — 1 053 проваджень - Київ — 1 003 - Полтавщина — 916. Майже половину від протермінованих штрафів цьогоріч виписали українцям у віці 25-35 років.

Нагадаємо, в Опендатаботі можна перевірити наявність штрафу ТЦК.

Джерело: Опендатамедіа

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Алина Соболева
    Дуже багато... Бідні люди.
  • Іван

    Дійсно, багатьом приходять штрафи ТЦК, і дізнатися про їх наявність можна завдяки ресурсу Сканбі https://scanbe.io/mobilization . Цей сайт дозволяє перевірити інформацію про нараховані штрафи та інші пов'язані з мобілізацією заборгованості, що можуть виникнути у процесі виконання військового обов'язку. Використання цього інструменту допомагає бути в курсі актуальних зобов'язань та своєчасно реагувати на можливі правові наслідки.

keyboard_arrow_up