На Житомирщині задекларували свої доходи 2 мільйонери

У рамках кампанії декларування про свої доходи у розмірі понад 1 млн грн податківців повідомили два громадянина Житомирщини.

На Житомирщині задекларували свої доходи 2 мільйонери

З початком 2018 року доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларовані двома суб'єктами декларування. Про це під час брифінгу з журналістами повідомив заступник начальника управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області Сергій Барсук.

«У 2018 році у нас вже двоє людей, статки яких перевищують мільйон. Загальна сума задекларованого доходу складає 2,1 млн грн, сума ПДФО до сплати склала 55 тис. грн, військового збору - 16 тис. грн», - розповів Сергій Барсук.

Загалом станом на 22.02.2018 року громадянами подано 1,2 тис. декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 0,6 тис. на отримання податкової знижки у відповідності до вимог ст. 166 Податкового кодексу України.

«Сума всіх задекларованих громадянами доходів, отриманих у 2017 році, дорівнює 87,6 млн грн. Із отриманого та задекларованого громадянами доходу податковими агентами у 2017 році утримано та сплачено до бюджету податку на доходи фізичних осіб в сумі 12,6 млн грн та військового збору в сумі 0,9 млн грн.Крім того, громадянами області самостійно задекларовано податку на доходи фізичних осіб до сплати в сумі 1,8 млн грн та військового збору 0,4 млн грн», - повідомив заступник начальника управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області.

Як повідомляють податківці області, кампанія декларування доходів громадян у 2018 році мало чим відрізняється від попередніх років, але має, хоча й незначні, але все таки відмінності від попередніх років.

«Зокрема, запроваджена нова форма декларації. Зміни незначні — в додатку до неї додано окремий розділ, в якому підприємці відображають інформацію щодо амортизаційних відрахувань. Крім цього, суми ПДФО та військового збору із прощеного фізичній особі іпотечного кредиту можна буде сплачувати в розстрочку, а також за нульовою ставкою оподатковується спадщина, отримана від родичів не тільки першого ступеня споріднення, а й від другого, тобто від рідних братів, сестер, баби і діда», - зазначив Сергій Барсук.

Нагадаємо, у 2017 році свої доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларовані 37 суб'єктами декларування, загальна сума задекларованого доходу склала 199,9 млн грн, сума ПДФО — 2,9 млн грн та військового збору склала 1,7 млн грн.

Алла Гетьман

Коментарі
09:18 «Житомирводоканал» інформує 09:04 Курс валют на 21 червня: НБУ послабив гривню 08:56 Погода у Житомирі 21 червня: дощу не буде, повітря прогріється до 28 тепла 17:56 Відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря першої міської лікарні 17:20 Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта 17:01 Податківці Житомирщини викрили майже 42 млн грн "відмитих доходів" 16:46 Житомиряни вже подали понад 120 ззапитів через портал "Відкрите місто" 16:33 «Карпатсмоли» можуть зупинитися 16:20 В ОДА визначаються із населеними пунктами, в яких реалізують проект «Засвітимо Житомирщину» 16:01 У Житомирі відбудеться турнір з кікбоксингу WAKO «Перший Кошовий» 15:46 В області активізувалися гадюки: двоє покусаних за один день 15:18 Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди» 15:04 Прокуратура відібрала у житомирянки незаконно придбану нею земельну ділянку площею 0,8 га

З 1 травня 2018 року почав діяти новий порядок надання житлових субсидій. Зміни призведуть до того, що близько 20-30% домогосподарств...

У Житомирі, на Михайлівському майдані 24 червня відбудеться турнір з кікбоксингу WAKO «Перший Кошовий», присвячений пам’яті...

Проект реконструкції очисних споруд води за кредитні кошти Світового банку презентували, 19 червня, у прес-центрі Житомирської...

Співробітники Управління СБ України в Житомирській області затримали на хабарі старшого інспектора сектору реагування патрульної...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up