На Житомирщині розпочали виплату пенсій за квітень

На Житомирщині розпочали виплату пенсій за квітень

У Житомирській області розпочато фінансування виплати пенсій і грошової допомоги за квітень 2017 року. Про це повідомляє Пенсійний фонд України в Житомирській області.

«Станом на 4 квітня забезпечено фінансування пенсійних виплат на суму 36,4 млн грн, що становить 5,4% до потреби, яка складає 675,9 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Також держустанова повідомляє, що профінансовано підприємства поштового  зв’язку по 6 квітня та банківські установи – по 4 квітня.

 
 
0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up