Міжнародна Хореографічна Асамблея зібрала 103 тис грн на підтримку онкохворих дітей

Міжнародна Хореографічна Асамблея  зібрала 103 тис грн на підтримку онкохворих дітей

4-6 листопада у Житомирі відбулась IV Міжнародна Хореографічна Асамблея ім. Наталії Скорульської, під час якої була проведена благодійна балетна вистава.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Благодійна акція «CHILDREN OF THE NIGHT», за ініціативи Прем’єрів Національної Опери України — Народної артистки України Катерини Кухар та Заслуженого артиста України Олександра Стоянова, на підтримку онкохворих дітей зібрала 103 тис грн. http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=5454.
9 листопада голова ГО “Центр хореографічного мистецтва ім. Наталії Скорульської” Ірина Бурдейна передала закуплений монітор пацієнта онкогематологічному відділенню комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня». Даний пристрій дасть змогу моніторити і контролювати основні фізіологічні параметри дорослих пацієнтів: ЕКГ, частоту дихання, частота пульсу.
Адміністрація закладу, батьки та маленькі пацієнти щиро вдячні благодійникам за надану допомогу.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up