Місцеві бюджети Житомирщини отримали від малого бізнесу понад 383 мільйони гривень єдиного податку

Місцеві бюджети Житомирщини отримали від малого бізнесу понад 383 мільйони гривень єдиного податку

За шість місяців цього року до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 383,8 мільйони гривень єдиного податку.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Житомирській області.

Місцеві громади отримали у своє розпорядження  на 61,5 млн грн більше надходжень єдиного податку, порівняно з відповідним періодом минулого року. Завдання по наповненню місцевих бюджетів виконано на 107 відсотків, додатково до плану надійшло майже 25 мільйонів гривень.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи - підприємці, які сплатили 292 мільйони гривень, юридичні особи – спрощенці 47,3 мільйонів гривень, від сільгосптоваровиробників – 44,9 мільйонів гривень єдиного податку.

Позитивна динаміка зі сплати єдиного податку спостерігається за усіма категоріями платників, що обрали спрощену систему оподаткування.

У Головному управлінні ДФС у Житомирській області відзначають, що сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up