Міськрада платитиме житомирському ТТУ за пасажирів: 1 км проїзду в тролейбусі коштує 33 грн, в трамваї – 39 грн

На черговому засіданні виконавчого комітету  було прийнято рішення щодо організації здійснення перевезень пасажирів міським електричним транспортом.

Міськрада  платитиме  житомирському ТТУ за пасажирів: 1 км проїзду в тролейбусі коштує 33 грн, в трамваї – 39 грн

Договір про перевезення укладатимуть, шляхом надання трансфертів перевізнику, між електричним комітетом міської ради в особі міського голови Сергія Сухомлина та КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» міської ради.

Міський голова пояснив необхідність прийняття рішення про укладання договору.

«Минулі роки ми підтримували трамвайно-тролейбусне управління шляхом поповнення з бюджету статутного фонду. У зв’язку з тим, що в минулому році був прийнятий закон, який трактує це як «фінансова допомога» і ускладнює процедуру отримання комунальним підприємством цих коштів, ми зараз це робимо через послугу. Фактично є розрахунок послуги, яку трамвайно-тролейбусне управління надає місту в плані пільгових перевезень, ми замовляємо послугу і таким чином підтримуємо комунальне підприємство за рахунок міського бюджету», — зазначив Сергій Сухомлин.

Загальна вартість транспортних перевезень на 2018 рік складає 168 млн 749 тис 600 грн.

«Замовником за здійснення перевезень в межах бюджетних призначень буде оплачено 64 млн грн за рік. Інша сума буде оплачена за рахунок коштів, зароблених комунальним підприємством. В основі договору є вартість пасажироперевезень за 1 км. Кількість кілометражу має обчислюватися за системою «Дозор». ЖТТУ щомісяця буде подавати управлінню транспорту і зв’язку міської ради звіти і ми комісійно будемо їх перевіряти і затверджувати. Розроблений акт такого звіту», — повідомив Михайло Грищук, начальник управління траспорту і зв’язку міської ради.  

Також на черговому виконкомі було погоджено порядок використання коштів, передбачених в міському бюджеті на оплату здійснення перевезень пасажирів міським електричним транспортом шляхом надання трансфертів перевізнику, та внесення даного порядку на розгляд і затвердження міською радою.

Аліна Бойко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up