Минулого року населення сплатило тільки половину від нарахованого за комунальні послуги
За підсумками минулого року, населення за житлово-комунальні послуги сплатило 11,6 млрд.грн, що всього лише 52,4% нарахованих за цей період сум.
Так, на кінець листопада 2020 року заборгованість населення становить за:
- оплату на поставку і розподіл природного газу 27,8 млрд,
- постачання теплової енергії та гарячої води - 20,7 млрд,
- централізоване водопостачання та водовідведення - 5,7 млрд,
- поставку і розподіл електричної енергії - 5,6 млрд,
- управління багатоквартирним будинком - 5,2 млрд,
- надання послуг з вивезення побутових відходів - 1,1 млрд.грн.

«Наблюдатель»
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.