Минулого року населення сплатило тільки половину від нарахованого за комунальні послуги

Минулого року населення сплатило тільки половину від нарахованого за комунальні послуги

За підсумками минулого року, населення за житлово-комунальні послуги сплатило 11,6 млрд.грн, що всього лише 52,4% нарахованих за цей період сум.

Так, на кінець листопада 2020 року заборгованість населення становить за:

  • оплату на поставку і розподіл природного газу 27,8 млрд,
  • постачання теплової енергії та гарячої води - 20,7 млрд,
  • централізоване водопостачання та водовідведення - 5,7 млрд,
  • поставку і розподіл електричної енергії - 5,6 млрд,
  • управління багатоквартирним будинком - 5,2 млрд,
  • надання послуг з вивезення побутових відходів - 1,1 млрд.грн.

Минулого року населення сплатило тільки половину від нарахованого за комунальні послуги, фото №1 на сайті 20minut.ua

«Наблюдатель»

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up