Майже 38 млн грн дотації надійшло для закладів освіти та охорони здоров'я області

В області своєчасно та в повному обсязі виплачена заробітна плата працівникам бюджетної сфери.

Майже 38 млн грн дотації надійшло для закладів освіти та охорони здоров'я області

Про виконання бюджету Житомирська обласна рада поінформувала на своєму офіціному сайті.

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) за січень 2018 року надійшло 58 млн грн. Планові показники за січень виконано на 125,6 %.

Також до обласного бюджету надійшло 37,7 млн грн додаткової дотації на утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Окрім цього, з державного бюджету на 100% профінансовано низку субвенцій. Зокрема, область отримала 16,8 млн грн освітньої субвенції; медичну субвенцію на суму майже 70 млн грн.; субвенцію на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – 367,7 тис. грн; 2,6 млн грн субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань; субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 2, 8 млн грн.

Також обласний бюджет одержав субвенцію на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, допомоги по догляду за особами з інвалідністю тощо – 145,1 млн грн, що складає 84,5 % від планового показника та субвенцію на надання всіх видів пільг та житлових субсидій населенню більше 327,4 млн грн, що становить 98,1 % від потреби.

Варто зазначити, що в області своєчасно та в повному обсязі виплачена заробітна плата працівникам бюджетної сфери та проведені розрахунки за спожиті бюджетними установами комунальні послуги і енергоносії.

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up